TELEFOONGIDS BANDOENG (Preanger) - januari 1936


Inleiding | 1, A - J | K - Q | R - Z


 

Naam Aanvullende informatie Adres Tel.nr. Pagina('s)
Ka Ping, Restaurant Eigenaar Lie Tjiauw Ing Soeniaradjaweg 69 Bd 960 30;45
Kadaster, Bureau geen cursus Kantoorweg 22, achter Hotel Homann Bd 472 14;30
Kal, H.Th. Gepensioneerd Assistent-Resident Nijlandweg 2 Bd 1366 30
Kalff, E. Oud Assistent-Resident, Secretaris-penningmeester Dierenbescherming Tjimanoekstraat 36 Bd 1176 18;30
Kalfje, Hotel 't tevens pension Pengalengan Pln 16 27;30;41
Kalkbranderij N.V. Tjipatat v/h Preanger Kalkbranderij & Volharding Directeur J.W. van Wageningen Rotgansweg 3 Bd 1151 30;56
Kalkbranderij N.V. Tjipatat v/h Preanger Kalkbranderij & Volharding Administrateur te Tagog Apoe Padalarang Pdl 26 30
Kalkbranderij Tagog Apoe Tjoe Tjin Kie Padalarang, Tagog Apoe Pdl 14 30;52
Kam, J. van der Penningmeester Neutrale Vereeniging Volksonderwijs de Bazelweg 15 Bd 2654 30;56
Kampfer, K.W. Kleine Hoeve, melkerij, handel in planten en losse bloemen Lembang Lem 23 30;36
Kampman, A. Arts, algemene praktijk, kinderziekten en verloskunde Logeweg 17 Bd 1136 19;30
Kamps, Mevrouw C.   Borneostraat 6 Bd 1834 30
Kamsma, F.J.D. Oud President van de Weeskamer Multatuli Boulevard 16 Bd 2217 30
Kan, E.C. Hoofd-Employ, Onderneming Taloen Santosa Sto 10 - 1 30;40
Kan geboren le Rutte, Mevrouw P.L.   Riouwstraat 116 pav. Bd 521 30
Kang Yan Kheng Beheerder Firma Theng Goan & Co. Groote Postweg West Andir 373 Bd 2395 30;52
Kantabrata, D. Employ Onderneming Tjoekoel, Afdeeling fabriek Pengalengan Pln 15 - 4 40
Kanwar, O. Beheerder rijst- en tapiocafabriek Madjalaja Tjiparaj Trj 10 30;45
Kaoem Moeda, Dagblad Redactie en administratie Groote Postweg, drukkerij Vorkink Bd 275 15;30
Kappee, John Eigenaar Zondagochtendpost, Drukkerij John Kappee Batavia Naripanweg 2e Bd 334 30;59
Karsten, Ir. Thomas Architect, kantoor Burgemeester Khrweg 12 Bd 2737 - 1 9
Karsten, Ir. Thomas Architect, huis Burgemeester Khrweg 12 Bd 2737 - 2 9;30
Karthaus, F.W.P. Tandarts Vondelstraat 17 Bd 1955 30;40
Kastelijn, Mr L.J.C. & Mr. L. van Dompseler Advocatenkantoor Bragaweg 51b Bd 2438 7;30
Kat, H.H. Mondarts Tjibeunjingplantsoen Zuid 23 Bd 2146 19;30;51
Kat-de Waard, J. Tandarts Tjibeunjingplantsoen Zuid 23 Bd 2146 30;51
Katarski, Mevrouw N.L. de Agentesse Djokja Kunstarbeid Tamblongweg 17 Bd 1860 30;32
Katholieke Sociale Bond Bondsgebouw Kerklaan 4 Bd 2666 30
Katholieke Sociale Bond   Schoolweg 9 Bd 2666 13
Kaumanns & Co., N.V. Technisch Bureau voorheen   Bragaweg 75 Bd 752 30;51
Kawah Poetih, N.V. Zwavelontginning   Tjiwidej Twd 6 30;59
Kawah Poetih, N.V. Zwavelontginning Goedang Tjiwidej Twd 15 30;59
Kawilarang, Dr. J.A.J. Dokter Hoogeschoolweg 2 Bd 606 19;30
Keizer, W.H. Bedrijfschef W.H. Hoek's Machine- en Zuurstoffabriek Dokter Salehweg 10 Bd 939 25;59
Keller, Ir. H. Ingenieur P.T.T. Malabarlaan 13 Bd 1778 30
Keller-Niemeyer, Mevrouw E.P.   Kapitein Gielweg 7 Bd 2330 30
Keller's Mode Magazijn tevens N.V. Keller's Kleermakerij Bragaweg naast Bogerijen (nieuw gebouw) Bd 1306 30;31;37
Kelling, M.A.J.   Kromhoutweg 8 Bd 1550 30
Kemmerling, J.G.K. Luitenant Kolonel Generale Staf Billitonstraat 7 Bd 963 30
Kemmler & Co. Byouterie- en horlogerie-engros Multatuli Boulevard 3a Bd 1011 30
Kemp, Dr. P.H. van der Dental Surgeon, Tandarts Riouwstraat 29 Bd 1874 19;51
Keng Seng, Toko IJzerhandel Pangeran Soemedangweg 24 Bd 2163 53;58
Keng Yoe, Firma Ledikantenhandel en bultzakkenmakerij Soeniaradjaweg 8e Bd 726 30;33
Kenngott Pianostemmer en reparateur, pianohandel Naripanweg 27 Bd 491 30;41
Keppel Hesselink, J.F. Employ Onderneming Gamboeng Pengalengan Pln 31 - 2 39
Keramisch Laboratorium, Afdeeling Nijverheid (Ook genoemd Laboratorium voor aardewerk en klei-industrie) Tjitjadas Bd 1890 30;32
Kerbosch, Dr. M.G.J.M. Directeur 's Lands Kina- en Theebedrijf & Proefstation voor Kina te Tjinjiroean Pengalengan Pln 30 30
Kerbosch, Dr. M.G.J.M. Directeur 's Lands Kina- en Theebedrijf & Proefstation voor Kina te Tjinjiroean Pengalengan Pln 34 30
Kerk, Rooms Katholieke Tevens Pastorie Tjimahi, Baros Tmi 51 30;41
Kerk van Onze Lieve Vrouwe van Zeven Smarten   Pandoeweg Bd 892 30
Kerk van Onze Lieve Vrouwe van Zeven Smarten Pastorie Kruisweg 1 Bd 892 41
Kerkhoven, K.F. Administrateur Onderneming Negla Santosa Sto 12 30;39
Kerkhoven, Ir. R.E. Redactie-secretaris I.B.T. Locale Techniek Parkweg 6 Bd 2374 30;35;38
Kerlen-van der Plas, Mevrouw de Weduwe A.   Halimoenlaan 5a Bd 370 30
Kerner, G.H.R. Directeur N.V. Ingenieurs- & Handelsbureau Kerner Dagoweg 86b Bd 1987 28;30
Kerner, N.V. Ingenieurs- & Handelsbureau voor Kero Fabrikaten Gang Altmann 19 Bd 1077 28;30
Kertamanah, Onderneming Theefabriek Pengalengan Pln 11 - 3 39
Kertasarie, Onderneming Fabriek Santosa Sto 1 - 1 39
Kertasarie, Onderneming Toko Kertasarie Santosa Sto 1 - 4 39
Kessler, F.A. Voorzitter S.V.U.N.I. Atjehstraat 3 Bd 1931 30;55
Keuken, Hollandsche   Merdikaweg 8 Bd 2351 25
Keijzer, J.C. de Oud Architect B.O.W., secr.-penn. en admin. Vereeniging Bouwkundigen Prins Hendrikstraat 7 Bd 638 30;55
Khin Hin Hoo Toko Boemboe Wester Pasarstraat 7 Bd 571 30
Khioeng Foeng Kongsie (medegebruiker) Zuider Pasarstraat 15 Bd 326 30
Kho Boei Tie merk Hok Hin Liong Rijwielhandel en Reparatie Atelier Groote Postweg Tjikakak 97 Bd 2536 30;46
Kho Boei Tie merk Hok Hin Liong Rijwielhandel en Reparatie Atelier A.B.C.-straat 37 Bd 2537 30;46
Kho Sin Goan Houtskool en rijsthandel, Hoofdagent Keroepoek tjap poehoen Tjikoedapateuh 267 Bd 2670 30;53
Khoe A Kiat Toko Sloeng Pasar Kosambi 206 Bd 2075 30
Khoe Kaij Hin Eigenaar Firma Hoat Liong, rijst en productenhandel Groote Postweg Tjikakak 90 Bd 2632 30;45
Khow A Tong, Toko Excello ledikanten en meubelmagazijn Groote Postweg 213 Bd 2616 30;53
Khow A Tong, Toko Excello ledikanten en meubelmagazijn, tevens meubelmakerij Groote Postweg Concordia 68 Bd 2252 21;37;53
Khow Ke Hien van Electrische broodbakkerij Merbaboe Lembangweg 147 Bd 2152 14;36
Khow Peng Kie Toko Bogor Tjimahi, Pasar Antri Tmi 31 53
Kian Gwan, N.V. Handel Mij. Agentschap Bandoeng, Agent Yap Kim Tjioe Groote Postweg West 282a Bd 976 30;37
Kian Hoa Kongsie, Firma Meubelmagazijn tevens ledikantenhandel Soeniaradjaweg 46 Bd 1989 37
Kian Tjoan & Co. Tapiocafabriek Tjitjalengka Tjl 10 30;51
Kian Tjoan & Co. Tapiocafabriek, filiaal Nagrek Ng 3 30;51
Kida & Co. Japansche Toko Groote Postweg 26 Bd 1484 30;53
Kiem, Toko Rijsthandel tevens houtskoolhandel, Eigenaar Teng Kiem Tjaij Pasirkalikiweg Zuid 12 Bd 2788 46;53
Kim Gwan, Firma Handel in meststoffen en producten Pangeran Soemedangweg 42a Bd 1933 22;37
Kim Long Rijsthandel Groote Postweg 90a Bd 666 30;45
Kim Seng Gin Chong   Pasarbaroeweg 15 Bd 1952 30
Kimmeijser, K.J.E. Administrateur v.d. Bond voor Evangelisatie in Ned. Ind. Pasirkalikiweg 93 Bd 1796 30
Kin Ik & Co. The Ban Bee, kantoor Pasarbaroeweg 28 Bd 1578 30;52
King, A.   Burgemeester Khrweg 50 Bd 2769 30
King Gwan Beli koelit mentah dan djoewal koelit mateng; Lederhandel, Eig. Sie Hauw Gie Groote Postweg West 78 Bd 2025 30;33
Kinkhorst, H. Kemmler & Co., byouterie- en horlogerie-engros Multatuli Boulevard 3a Bd 1011 31
Kinosita 1e klas Japansche fotograaf, Zondag tot 12 uur gebouw Vorkink Groote Postweg Oost 56 Bd 1238 22;31
Kirschner, Dr. L.   Helmersweg 25 Bd 1127 31
Kishinchand Asoodamal, C. Toko Bombay Pasarbaroeweg 42 Bd 747 31;53
Kizitaff, A. Autolettenverhuurderij, tevens Pension Kapitein Gielweg 4 Bd 2562 31;41
Klasing, Ph.K.M. Fabrieksemploy Onderneming Santosa Santosa Sto 8 - 3 39
Klein Maar Dapper Broodbakkerij, eigenaar J. Oosterink Naripanweg 71 Bd 2529 14;40
Kleinburink, G. Directeur Tegel- en Quenastfabriek Bandoeng Noorder Magazijnstraat 39 Bd 735 31;51
Kleurenwonder, Het Dameshandwerken, Mevrouw E.C. Schurr-Franz Bragaweg 46a Bd 1638 31;47
Kleijne & Co., Gebroeders Boek- en Handelsdrukkerij Katja-Katja Wetan Bd 484 20;31
Klooster Maria Sterre Der Zee Zusters van de Goddelijke Voorzienigheid Residentsweg 23 Bd 272 31;59
Kloosterschool Zusters Ursulinen   Pieterspark Bd 1039 31;55
Kloppenburg, J.   Burgemeester Khrweg 6 Bd 1418 31
Klusman, J.C.F. Arts, algemeene practijk Riouwstraat 3 Bd 523 19;31
Knapp junior, J.C.F. Vlieger van Noortstraat 11 Bd 1318 31
Knoop, J.J. de Procuratiehouder N.V. 1e Ned. Ind. Spaarkas Bilderdijkstraat 23 Bd 2180 16;31
Knottenbelt, Mr. Dr. A. Plaatsvervangend Landrechter, Secretaris Vaderlandsche Club, Kring Bandoeng Limburgiastraat 10 Bd 1173 31;55
Knottnerus, Ir. A.M. Leeraar H.B.S. en Kweekschool Indo Europeesch Verbond Halimoenlaan 22 Bd 1345 31
Knuflook, Mevrouw R.J.   Lembangweg 324 Bd 2505 31
Knijff, Ph.A.C.Th.   Borneostraat 1 Bd 2518 31
Ko Kwat Ie & Zonen Importeurs Panama Ster sigaren, enz. Groote Postweg West 194a Bd 66 31
Koch, D.M.G. Centrale Bibliothecaris Dept. V. & W., 1e Secr. Verbond v. Vereen. v. Overheidsd. Kanarielaan 14 Bd 1996 18;31;55
Koch, Dr. J.D. Chirurg-Vrouwenarts, tevens algemeene praktijk, ziekenhuis Burgemeester Khrweg 5 Bd 632 19;31;59
Kock, Sparkes & Co., De (bijkantoor J.M.C.)   Groote Postweg 59 Bd 303 & 304 31;48
Kock, Sparkes & Co., De (bijkantoor J.M.C.) Agentschappen Ondernemingen Groote Postweg 59 Bd 303 & 304 - 1 31;48
Kock, Sparkes & Co., De (bijkantoor J.M.C.) E.C. Sparkes Groote Postweg 59 Bd 303 & 304 - 2 31;48
Kock, Sparkes & Co., De (bijkantoor J.M.C.) J.A.C. de Kock van Leeuwen Groote Postweg 59 Bd 303 & 304 - 3 31;48
Kock, Sparkes & Co., De (bijkantoor J.M.C.) Boekhouding (W.G.Smith) Groote Postweg 59 Bd 303 & 304 - 4 31;48
Kock, Sparkes & Co., De (bijkantoor J.M.C.) Administratie Ondernemingen Groote Postweg 59 Bd 303 & 304 - 5 31;48
Kock, Sparkes & Co., De (bijkantoor J.M.C.) Goedang Groote Postweg 59 Bd 303 & 304 - 6 31;48
Kock, Sparkes & Co., De (bijkantoor J.M.C.) Verkoopafdeeling en agent J.M.C. Groote Postweg 59 Bd 303 & 304 - 7 31;48
Kock, Sparkes & Co., De (bijkantoor J.M.C.) Bijkantoor Tjiwidej Twd 2 31;48
Kock, Sparkes & Co., De (bijkantoor J.M.C.) Bijkantoor Bandjaran Bdn 9 31;48
Kock, Sparkes & Co., De (bijkantoor J.M.C.) Bijkantoor Tjiparaj Trj 16 31;48
Kock, Sparkes & Co., De (bijkantoor J.M.C.) Brandhout & houtskool afdeeling (medegebruiker) (geen opgave) Bd 214 31;48
Kock van Leeuwen, J.A.C. de Directeur Preanger Administratie- & Incassokantoor Riouwstraat 30 Bd 1341 31;43
Kock van Leeuwen, W.J. de Directeur Handel Mij. Wm. J. Blok Nijlandweg 90 Bd 1382 31
Kock van Leeuwen & Co., J.A.C. de: Preanger Admin. & Incassokantoor Incasso- & pr. adm. kant, agenten KNILM, KLM, JCJL, NDL, Ll Tr, KPM, enz. Groote Postweg 59 Bd 2070 29;31;35;
40;43;58
Kock van Leeuwen & Co., J.A.C. de: Preanger Admin. & Incassokantoor Incasso- & pr. adm. kant., hfdagentschap Ned.Lloyd N.V. & Java-China-Japanlijn Groote Postweg 59 Bd 293 9;28;29;31;
40;43;58
Kock van Leeuwen & Co., J.A.C. de Financieele agenten Amstleven Groote Postweg 59 Bd 293 34
Koek, F.C. Leider, het Bandoengsch Tooneel Dagoweg 30 Bd 2319 11;31
Koen Loen San, Firma Directeur Lie Kiem Gwan Kanomanweg 46 Bd 156 31
Koeng Phin, Firma Eigenaar Lie Soei Sen, handel in provisin en dranken Manggalaan 26 Bd 1044 31;35
Koeng Phin, Firma Eigenaar Lie Soei Sen, handel in provisin en dranken, filiaal Naripanweg 21 Bd 1909 31;53
Koerier, De Roomsch-Katholiek Dagblad voor Ned.-Indi, redactie Katja-Katja Wetan 80 Bd 2216 31
Koerier, De Roomsch-Katholiek Dagblad voor Ned.-Indi, administratie Katja-Katja Wetan 80 Bd 2463 31
Koezen, J.G. Administrateur Onderneming Tjikapoendoeng Oedjoengbroeng Od 3 31;40
Khler, R.J. Transportonderneming Riouwstraat 167 Bd 1886 54
Koiter, D Dierenarts Schoolweg 4 Bd 1271 18;31
Kok, N.V. Piano- en Muziekhandel Stemmen-repareeren-verhuren, tevens radiohandel Bragaweg 29 Bd 1241 41;44
Kolerebes-Singkoeb, Onderneming Kantoor en Personeel Rantjabali Rtb 19 - 1 39
Kolerebes-Singkoeb, Onderneming Afdeeling Singkoeb Rantjabali Rtb 19 - 3 39
Kollewijn-Boyer, Mevrouw A. Leerares in knip- en modekunst Wilhelminastraat 22 Bd 732 14;31
Koloniale Petroleum Verkoop Mij., N.V. Socony-Vacuum Corp., Installatie Tjirojom Bd 1518 31;47
Komazaki, K. Verzilver-, vernikkel- en verkoperinrichting Katja-Katja Wetan 115 Bd 493 31
Kombaitan, T. Mantri Reinigingsdienst, Onderbrandmeester Tjitjendoweg 151/5a Bd 1593 31
Kong Toeng Hin, Zeepfabriek Eigenaar Tan A Toeng Tjilentahweg 2 Bd 1628 31;58
Koning, Mr J.L. Advocaat Bragaweg 28a Bd 1302 7;31
Koopman - Brookman Architect- en aannemerskantoor Merdikaweg 38 Bd 2370 9
Koopman - Brookman Bouw Slachthuis Slachthuisweg 45 Bd 1454 9
Koopman & Co., N.V. Indisch Kantoor van Nife alcalische accumulatoren Tamblongweg 11 Bd 2323 31;38
Koopman, J.N. Architect Merdikaweg 38 Bd 2370 31
Koopman Daum, Mevrouw de Weduwe M.   Brabantiastraat 15 pav. Bd 2117 31
Koorenhof, A.C. Hoofd Provinciale Landbouwvoorlichtingsdienst Riouwstraat 36 Bd 1730 31;32
Koppenol, L. Majoor der Militaire Administratie Borneostraat 7 Bd 812 31
Kort, J.F.W. de Importeur Ferranti Ltd., radio-toestellen en onderdeelen Bragaweg 34 Bd 2325 31;44
Korte, Mr. H.C.P. Advocaat, huis Merdikaweg 44 Bd 143 7;31
Korte, H.C.P., C.W. Wormser & J.Ph. Mullemeester, Mrs. Advocatenkantoor Groote Postweg 56, gebouw Vorkink Bd 82 7;31
Kottier, A.M. Hoofd Afdeeling 2, Departement van Verkeer en Waterstaat Tjibeunjingplantsoen Zuid 33 Bd 526 17;31
Kraak-Drayer, Mevrouw S.E. 1e Penningmeesteresse Vereeniging van Huisvrouwen Tjibeunjingplantsoen Noord 12 Bd 466 31;55
Krabbenbos, J.H. Luitenant Kolonel, Plaatselijk Commandant Bandoeng Riouwstraat 33 Bd 1213 31;33
Kraff, A.A. Scheikundige bij het Laboratorium voor Materiaalonderzoek B.O.W. Multatuli Boulevard 7 Bd 759 31
Kramat, Broodbakkerij tevens luxe melkbrood- en tafelbeschuitfabriek Groote Postweg West 287 (Andir) Bd 1243 14;31
Krmer, Mr. J.F. Gepensioneerd Vice-President Hooggerechtshof van Ned. Ind. Nijlandweg 46 Bd 1977 31
Kramer, P. Inspecteur handelszaken Staatsspoorwegen, huis Floresstraat 1a Bd 2594 31;49
Kramers, H.W.   Wigmanweg 1 Bd 2576 31
Kranenburg, J.J. Beheerder van de N.V. Bandoengsche Kininefabriek Lembangweg 5 Bd 995 11;31
Kreuger & Austermhle, N.V. Fototechnisch Import Bureau Fotografisch atelier tevens fotohandel Bragaweg 6 Bd 929 22;31
Kromhout, C.   Nijlandweg 3 Bd 2455 31
Kruisbrink geboren Blokzeijl, Mevrouw de Weduwe M.E.   P.C. Hooftweg 7 Bd 829 31
Kruyff van Dorssen, H.J.B. de Kapitein Vliegenier Niasstraat 4 Bd 2298 31
Kruijsboom, E.E.G. Reparatie Atelier, tevens voor huish. art., hdl. in klokken, horloges, luchtgeweren Tjihapitweg 8 Bd 392 44;46
Kruythoff Tielenius, Mevrouw W.H.   Dagoweg 84 Bd 1558 31
Kunst, Dr. C. Inspecteur-Hoofd Provinciale Veeartsenijkundige Dienst West Java, kantoor Groote Lengkongweg 4 Bd 2799 32;55
Kpker, E. Inspecteur van Politie 1e klasse Westhoffweg 24 Bd 2423 32;42
Kuyk-Dikhuis, Mevrouw C.   Katja-Katja Wetan 149 Bd 1584 32
Kuyper, H.J.M. Hoofd 1e Neutrale Europeeesche Lagere School Wilhelminastraat 18 Bd 502 11;32;46
Kwee Hong Tik, voorheen Autoverhuurderij, The Oen Hwee Maarschalklaan 9 Bd 901 10;52
Kwee Kok Khie Rijst- en houtskoolhandel Groote Postweg Andir 249a Bd 1014 32;45
Kwee Liang An   Kebon Djatiweg 60 Bd 220 32
Kwee Tiong Tjwee Toko Tjita Pasarbaroeweg Bd 962 32;54
Kwee Tjeng Haij Eigenaar Toko Amandel, handel in versche vruchten en snoepartikelen Soeniaradjaweg 8d Bd 426 32;53
Kwee Wie Poen eigenaar eierenhandel Noorder Pasarstraat 13 Bd 693 21;32
Kwee Zwan Liang   Leeuwenhoekstraat 3 Bd 2796 32
Kweekerij Andir van gladiolen en dahlia's Fokkerweg 21 Bd 1184 12;32
Kweekschool Goenoeng Sari Directeur Ir. E. de Munck Mortier Lembang Lem 14 32
Kweekschool, Holl. Inl.   Schoolweg 30 Bd 37 32
Kweekschool, Indo Europeesch Verbond Directeur L. Greeven Papandajanlaan 12 Bd 35 32;46
Kwisthout, C.Ch. Oud-hoofdingenieur v.d. Waterstaat Lembangweg 95 Bd 1230 32
Kijne, J. Rntgenoloog Juliana Ziekenhuis (geen opgave) Bd 389 19
Labora Drukkerij, kantoor- en schoolbehoeften, Eigenaar: Tan Choon Hay Groote Postweg West 89a Bd 1906 20;50
Laceulle geboren Auffmorth, Mevrouw de Weduwe J.G.G   Papandajanlaan 78a Bd 2435 32
Lactasarie, Melkerij Mevrouw E. van der Elst Tjikawao 11 Bd 1068 36
Lambe, G. Administrateur Onderneming Kertasarie Santosa (Pengalengan) Sto 1 - 2 32
Lambert, R. Inspecteur Sun Life Verzekeringsmij. voor levensverzekering & lijfrentes Dagoweg 19 Bd 1943 32;50
Lamberti, J.J.A. Ambtenaar woningzaken, distributie landswoningen Groote Postweg 79 Bd 1718 - 2 32;58
Lammerts van Bueren, Mevr. V. Accoucheuse Pasirkalikiweg 77 Bd 1266 7;32
Landbouwvoorlichtingsdienst van West-Java Inspecteur, Hoofd v.d. dienst: kantoor Groote Lengkongweg 4 Bd 1495 32
Landbouwvoorlichtingsdienst van West-Java Landbouwconsulent voor Priangan, kantoor Groote Lengkongweg 4 Bd 288 32
Landbouwvoorlichtingsdienst van West-Java Controleur v.d. Opkoop van Theeblad, huis Dagoweg 26 Bd 1659 32
Landgerecht   Kantoorweg 1 Bd 695 32
Landraad Bandoeng Griffie Landraadweg Bd 388 32
Landraad Bandoeng In- en overschrijving Landraadweg 11 Bd 1577 32
Landrente Kantoor 2e Afdeeling   Pasteurweg Bd 1546 32
Landskas Residentiekantoor, Algemeen Ontvanger G. Zomers Bragaweg Bd 1095 32
Landsopvoedingsgesticht Bandoeng   Daendelsweg Bd 332 32
Landsvendukantoor Bandoeng Vendumeester c.q. Boekhouder-kassier Bragaweg 83 Bd 1157 32;55
Landswaterkrachtbedrijf, Afd. Electriciteitswezen Dept. V. & W. wisselbord Bandoengsche Hoogvlakte Bd 724 & 725 17;32
Landswaterkrachtbedrijf, Afd. Electriciteitswezen Dept. V. & W. G.E.B.E.O. Bandoengsche Hoogvlakte Bd 724 & 725 - 1 17;32
Landswaterkrachtbedrijf, Afd. Electriciteitswezen Dept. V. & W. Centrale Bengkok Bandoengsche Hoogvlakte Bd 724 & 725 - 2 17;32
Landswaterkrachtbedrijf, Afd. Electriciteitswezen Dept. V. & W. Onderstation Padalarang Bandoengsche Hoogvlakte Bd 724 & 725 - 3 17;32
Landswaterkrachtbedrijf, Afd. Electriciteitswezen Dept. V. & W. Centrales Lamadjan en Plengan Bandoengsche Hoogvlakte Bd 724 & 725 - 4 17;32
Landswaterkrachtbedrijf, Afd. Electriciteitswezen Dept. V. & W. Bedrijfsleider: Ir. W.A. Vitringa Bandoengsche Hoogvlakte Bd 724 & 725 - 5 17;32;56
Landswaterkrachtbedrijf, Afd. Electriciteitswezen Dept. V. & W. Hoofdmachinist: D.F. Aronds Bandoengsche Hoogvlakte Bd 724 & 725 - 6 17;32
Landswaterkrachtbedrijf, Afd. Electriciteitswezen Dept. V. & W. bedrijfspersoneel Bandoengsche Hoogvlakte Bd 724 & 725 - 7 17;32
Landswaterkrachtbedrijf, Afd. Electriciteitswezen Dept. V. & W. Centrale Dajeuhkolot (magazijn, werkplaats) Bandoengsche Hoogvlakte Bd 1916 15;32
Landswaterkrachtbedrijf, Afd. Electriciteitswezen Dept. V. & W. Onderstation Tegallega Tegallega Bd 1917 32
Landswaterkrachtbedrijf, Afd. Electriciteitswezen Dept. V. & W. Onderstation Kiaratjondong Kiaratjondongweg Bd 1918 32
Landswaterkrachtbedrijf, Afd. Electriciteitswezen Dept. V. & W. Sitoe Tjipanoendjang Pengalengan Pln 26 32
Landswaterkrachtbedrijf, Afd. Electriciteitswezen Dept. V. & W. Centrale Plengan Pengalengan Pln 37 32
Landswaterkrachtbedrijf, Afd. Electriciteitswezen Dept. V. & W. Lijnwachter Pasir Djati Bandjaran Bdn 7 32
Landswaterkrachtbedrijf, Afd. Electriciteitswezen Dept. V. & W. Lijnwachter Tji Boentoe Bandjaran Bdn 5 32
Landswaterkrachtbedrijf, Afd. Electriciteitswezen Dept. V. & W. Onderstation Tjangkoewang Bandjaran Bdn 17 32
Landswaterkrachtbedrijf, Afd. Electriciteitswezen Dept. V. & W. Onderstation Tjimahi Tjimahi Tmi 24 32
Landswaterkrachtbedrijf, Afd. Electriciteitswezen Dept. V. & W. Lijnwachter Tjipatik Tjimahi Tmi 79 32
Landswaterkrachtbedrijf, Afd. Electriciteitswezen Dept. V. & W. Onderstation Rantja-Ekek Rantja-Ekek Bd 2454 32
Landswaterkrachtbedrijf, Afd. Electriciteitswezen Dept. V. & W. Onderstation Santosa Santosa Sto 15 32
Landswaterkrachtbedrijf, Afd. Electriciteitswezen Dept. V. & W. Onderstation Soemedang Soemedang Smd 13 32
Lange, J.M. de Secretaris Departement van Verkeer en Waterstaat Tjibeunjingstraat 4 Bd 2574 17;32
Langen, K.W.F. van Luitenant Kolonel der Intendance Halmaheirastraat 8 Bd 967 32
Lantermans, H.   Roemer Visscherweg 1 Bd 716 32
Lanz, Dr. A.B. Chirurg, Gynaecoloog, Uroloog, Chirurg Gemeente Ziekenhuis, Alg. praktijk Sim de Ruyterlaan 7 Bd 33 19;32
Lanzing, A.A.F. Instrumentmaker P.T.T. Laboratorium, huis Windoestraat 9 Bd 1172 32;44
Laoh, Dr. Ph. Huid-Stralenarts, ook voor algemeen praktijk Naripanweg 85 Bd 1052 19;32
Laoh, W. Administrateur Onderneming Soekadingin-Soemosor Tjikalongwetan Tkw 2 40;47
Lapp, C.J. Agent N.V. Carl Schlieper Handel Mij. Lembangweg K.M. 8 Bd 2 32;46
Lapperre, G.   Riouwstraat 122 Bd 1702 32
Lauw Goan Hoat Toko Tiga, provisin en dranken, koel- en vrieskamerartikelen Soeniaradjaweg 1 Bd 441 32;54
Lauw Ing Gwan, Dr. Administratie, belasting, etc. Maarschalklaan 15 (t/o station) Bd 451 7;32
Lauw Ko & Co. Meubelmagazijn, ledikantenhandel en bultzakmakerij Soeniaradjaweg 20 Bd 1712 32;37
Lauw Sam Kie, Toko IJzerhandel Groote Postweg West Tjitepoes Bd 1575 32;53
Lauw Than Liang Agent Oliefabriek Haoe IJen Tjiamis Astananjarweg 14d Bd 1320 32;39
Lauw Tjin, Firma   Groote Postweg West 89 Bd 1627 22;32
Laws, D.   Dagoweg 137 Bd 318 32
Laij Thin Siong Eigenaar Toko Thin Hin Ho, handel in onggok, dedak, enz. Tjitepoes 126 Bd 794 32;54
Lay Tjhan Kie Eigenaar Toko Tjhan Kie Tjhan Astananjarweg 46 Bd 1647 32;54
Lederhandel Toko Koelit merk Ban   Chineesche Voorstraat 2 Bd 1156 33;53
Ledikantenhuis, Het Eigenaar Na Eng Bouw, handel in ledikanten en staalbuismeubilair Katja-Katja Wetan 161, hoek Oosteinde Bd 1263 33;37
Lee, Ir. W. van der Bedrijfsleider Papierfabriek Padalarang Padalarang Pdl 19 - 3 41
Leefers, L.   Lembangweg K.M. 9,5 Bd 409 33
Leefmans, J. "Maison Leefmans" Bragaweg 26 Bd 1543 33;36
Leent Ltd., A. van Auto-accesoires, rijwielen en onderdeelen Kanarielaan 2 Bd 1414 10;33
Leerschool Indo Europeesch Verbond Hoofd: A.E. van der Sluys van Riebeekstraat Bd 1066 46
Leeuw, Firma G. en J. de Juweliers Tamblongweg 2b Bd 2555 20;33
Leeuwarden N.V., J.K. van Huis directeur van Houtenweg 6 Bd 1982 10;19;33;
44
Leeuwarden N.V., J.K. van Reparatie Atelier en Autohandel, Dodge Brothers automobielen en trucks Bantjeuj 1 en 2 Bd 1824/5 10;19;33;
44
Leeuwarden N.V., J.K. van Directeur en procuratiehouder Bantjeuj 1 en 2 Bd 1824/5 - 1 10;19;33;
44
Leeuwarden N.V., J.K. van Kas Bantjeuj 1 en 2 Bd 1824/5 - 2 10;19;33;
44
Leeuwarden N.V., J.K. van Magazijn-verkoop-afdeeling Bantjeuj 1 en 2 Bd 1824/5 - 3 10;19;33;
44
Leeuwarden N.V., J.K. van Atelier Bantjeuj 1 en 2 Bd 1824/5 - 4 10;19;33;
44
Leeuwen, A. van Secretaris hoofdbestuur Mijnbond Ons Belang Multatuli Boulevard 12 Bd 1075 33;37
Leeuwen, Ir. A.J.H. van Hoofdingenieur, Hoofd afd. radio-, telegraaf-, en interlocale lijntechniek P.T.T. Dagoweg 62 Bd 1852 33
Leeuwen, F. van Ritmeester-adjudant der Cavalerie Borneostraat 10 Bd 1332 33
Leeuwen, Dr. H.C. van Uitsluitend voor inwendige-, tropische- en hartziekten Tjimahi, Gedong Delapan D2 Tmi 76 19;33
Leeuwen, Dr. H.C. van Spreekuur te Bandoeng Merdikaweg 15 pav. Bd 146 19;33
Leeuwen, J.C. van Directeur Accountantskantoor Challik & van Leeuwen Tjikapajangweg 4a Bd 2059 7;33
Leger: Kabinet Legercommandant: Luitenant-Generaal M. Boerstra Insulindepark Bd 1225 33
Leger: Kabinet Hoofdambtenaar ter beschikking: Kolonel der Intendance W.P. Marinissen Insulindepark Bd 1968 33
Leger: Kabinet Adjudant van den Legercommandant: Kapitein v.d. Generale Staf W.C.A. Sol Insulindepark Bd 1207 33
Leger: Gewestelijke en Plaatselijke Staven Plaatselijk Commandant Bandoeng: Luitenant Kolonel J.H. Krabbenbos (geen opgave) Bd 2317 33
Leger: Gewestelijke en Plaatselijke Staven Plaatselijk Adjudant Bandoeng: kantoor en huis Javastraat 54 Bd 57 33
Leger: Gewestelijke en Plaatselijke Staven Hoofdwacht Bandoeng Javastraat Bd 947 33
Leger: Gewestelijke en Plaatselijke Staven Plaatselijk Commandant Tjimahi, kantoor Tjimahi Tmi 13 33
Leger: Gewestelijke en Plaatselijke Staven Plaatselijk Commandant Tjimahi, huis Tjimahi Tmi 49 33
Leger: Gewestelijke en Plaatselijke Staven Plaatselijk Adjudant Tjimahi, kantoor en huis Tjimahi Tmi 73 33
Leger: Gewestelijke en Plaatselijke Staven Plaatselijk Militair Commando Batoedjadjar, wisselbord Tjimahi Tmi 16 33
Leger: Gewestelijke en Plaatselijke Staven Plaatselijk Militair Commando Batoedjadjar, commissie van proefneming Tjimahi Tmi 16 - 1 33
Leger: Gewestelijke en Plaatselijke Staven Plaatselijk Militair Commando Batoedjadjar, Plaatselijk Militair Commandant Tjimahi Tmi 16 - 2 33
Leger: Gewestelijke en Plaatselijke Staven Plaatselijk Militair Commando Batoedjadjar, Plaatselijk Militair Commandant, huis Tjimahi Tmi 16 - 3 33
Leger: Gewestelijke en Plaatselijke Staven Plaatselijk Militair Commando Batoedjadjar, Officiersmess Tjimahi Tmi 16 - 4 33
Leger: Gewestelijke en Plaatselijke Staven Plaatselijk Militair Commandant Padalarang Padalarang Pdl 2 33
Leger: Gewestelijke en Plaatselijke Staven Militaire strafgevangenis (tevens hoofdwacht), tevens Huis van Detentie Tjimahi Tmi 81 33
Leger: Gewestelijke en Plaatselijke Staven Militaire Auditie Tjimahi Tjimahi Tmi 39 33
Leger: Gewestelijke en Plaatselijke Staven Secretaris Krijgsraad te Tjimahi Tjimahi Tmi 18 33
Leger: Gewestelijke en Plaatselijke Staven Wachtcommandant te Bodjong Koneng (geen opgave) Bd 773 33
Leger: Gewestelijke en Plaatselijke Staven Gymnastiek- en sportschool Nassaulaan Bd 148 33
Leger: Infanterie Commandant en adjudant 2e Regiment Infanterie Bandoeng, kantoor (geen opgave) Bd 2283 33
Leger: Infanterie 15e Bataljon Infanterie Bandoeng (geen opgave) Bd 945 33
Leger: Infanterie 1ste Depot Bataljon Bandoeng (geen opgave) Bd 1386 33
Leger: Infanterie Subsistenten kader Bandoeng (geen opgave) Bd 1387 33
Leger: Infanterie 4e Bataljon Infanterie Tjimahi Tjimahi Tmi 77 33
Leger: Infanterie 9e Bataljon Infanterie Tjimahi Tjimahi Tmi 78 33
Leger: Infanterie 9e Bataljon Infanterie, Subsistentencompagnie Tjimahi Tmi 50 33
Leger: Infanterie 2e Afdeeling Mitrailleurs en Infanteriegeschut Tjimahi Tmi 98 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen wisselbord Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Artillerie Constructie Winkel Hoofd: Majoor der Artillerie Ir. E.M. Frijlink Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 1 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Artillerie Constructie Winkel Luitenant der Artillerie E. Baretta Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 5 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Artillerie Constructie Winkel Luitenant der Artillerie Ir. W.O. Goslings Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 6 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Artillerie Constructie Winkel ........................... Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 7 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Artillerie Constructie Winkel Luitenant der Artillerie J.A. van Huls Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 8 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Artillerie Constructie Winkel Kapitein der Artillerie Ir. Th.C.N. Canter Visscher Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 9 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Artillerie Constructie Winkel Magazijnmeester Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 10 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Artillerie Constructie Winkel Commies, boekhouder en bureau administratie Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 11 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Artillerie Constructie Winkel Portier en personeel Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 12 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Projectielfabriek Hoofd: Kapitein der Artillerie Ir. J. Dekker Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 2 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Projectielfabriek Bedrijfsleider Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 13 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Projectielfabriek Metallurgisch laboratorium: Kapitein der Artillerie Ir. A.C. Hofstee Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 14 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Projectielfabriek Portier en personeel Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 15 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Werkplaatsen draagbare wapenen Hoofd: Majoor der Artillerie H.L. Maurer Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 3 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Werkplaatsen draagbare wapenen Bedrijfsleider: Kapt. der Art. F.B. Kroese tevens Luitenant der Art. C. Jbsis Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 16 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Werkplaatsen draagbare wapenen Wapencontroleur Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 17 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Werkplaatsen draagbare wapenen Beheerder Centraal Wapen Magazijn Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 18 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Werkplaatsen draagbare wapenen Portier en personeel Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 19 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Pyrotechnische werkplaats Hoofd: Majoor der Artillerie P.C. Hoolboom Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 4 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Pyrotechnische werkplaats Scheikundige: Kapitein der Artillerie Ir. C.F. Mets Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 20 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Pyrotechnische werkplaats ............................ Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 21 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Pyrotechnische werkplaats Kapitein der Artillerie A.G. Mantel Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 22 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Pyrotechnische werkplaats ............................ Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 23 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Pyrotechnische werkplaats Luitenant der Artillerie C.W.L. Vogelesang Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 24 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Pyrotechnische werkplaats Magazijnmeester Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 25 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Pyrotechnische werkplaats Commies en personeel Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 26 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Pyrotechnische werkplaats Artillerie-laboratorium, Luitenant der Artillerie H.D. van Nieuwkerk Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 27 33
Leger: Artillerie, Artillerie-inrichtingen, Pyrotechnische werkplaats Gas-laboratorium, Mil. Apotheker 2e kl. H.M. Tersteege, Dr. N.J. Stekelenburg Kiaratjondongweg Bd 628 t/m 630 - 29 33
Leger: Artillerie 1e Afdeeling Berg-Artillerie (kampement) Tjimahi Tmi 56 33
Leger: Artillerie Verbruiksmagazijn van Oorlog Tjimahi, Beheerder J.K. van Hezik Tjimahi Tmi 48 33;55
Leger: Artillerie Dept Mobiele Artillerie Tjimahi Tmi 72 33
Leger: Artillerie Stapelmag. v. Oorlog Bdg. en Munitiemag. Bodjong Koneng, beheerder P. Noest (geen opgave) Bd 398 33
Leger: Artillerie Munitiemagazijnen Bodjong Koneng, Wachtcommandant Bodjong-Koneng Bd 773 33
Leger: Artillerie Militaire Gasschool Noorder Magazijnstraat Bd 2166 33
Leger: Genie Geniebureau Bandoeng (geen opgave) Bd 102 23;33
Leger: Genie Geniebureau Bandoeng, Gewestelijk Eerstaanwezend Genieofficier (geen opgave) Bd 102 - 1 23;33
Leger: Genie Geniebureau Bandoeng, Betaalmeester (geen opgave) Bd 102 - 2 23;33
Leger: Genie Geniebureau Bandoeng, Plaatselijk Geniechef (geen opgave) Bd 102 - 3 23;33
Leger: Genie Geniebureau Tjimahi Tjimahi Tmi 12 23;33
Leger: Genie, Wapen der Genie wisselbord Tjimahi Tmi 17 33
Leger: Genie, Wapen der Genie Commandant Bataljon Pioniers Tjimahi Tmi 17 - 1 33
Leger: Genie, Wapen der Genie Commandant Technisch Bataljon Tjimahi Tmi 17 - 2 33
Leger: Genie, Wapen der Genie Beheerder magazijnen Tjimahi Tmi 17 - 3 33
Leger: Genie, Wapen der Genie Hoofd algemeene werkplaatsen Tjimahi Tmi 17 - 4 33
Leger: Genie, Wapen der Genie Tel. Compagnie Tjimahi Tmi 17 - 5 33
Leger: Genie, Wapen der Genie Zoeklicht Compagnie Tjimahi Tmi 17 - 6 33
Leger: Genie, Wapen der Genie Radio Compagnie Tjimahi Tmi 17 - 7 33
Leger: Genie, Wapen der Genie Radio Werkplaats Tjimahi Tmi 17 - 8 33
Leger: Genie, Automobielcompagnie (garages) wisselbord (geen opgave) Bd 148 33
Leger: Genie, Automobielcompagnie (garages) Commandant (geen opgave) Bd 148 - 1 33
Leger: Genie, Automobielcompagnie (garages) Officier van materieel (geen opgave) Bd 148 - 2 33
Leger: Genie, Automobielcompagnie (garages) Kampementswacht (geen opgave) Bd 148 - 3 33
Leger: Genie, Automobielcompagnie (garages) Werkplaats (geen opgave) Bd 148 - 4 33
Leger: Genie, Automobielcompagnie (garages) Magazijn (geen opgave) Bd 148 - 5 33
Leger: Genie, Automobielcompagnie (garages) Instructie afdeelingen (geen opgave) Bd 148 - 6 33
Leger: Militaire Administratie Kwartiermeester Subsistentenkader tevens van het Garnizoen Bandoeng (geen opgave) Bd 1061 33
Leger: Militaire Administratie Kwartierm. v.d. Admin. v.d. Officieren zonder troepen & v.h. 1e half Reg. Cavalerie (geen opgave) Bd 431 - 2 33
Leger: Militaire Administratie Kwartiermeester 1ste Depot Bataljon tevens v.d. Automobielcompagnie (geen opgave) Bd 1386 33
Leger: Militaire Administratie Kwartiermeester 15e Bataljon Infanterie (geen opgave) Bd 945 33
Leger: Militaire Administratie Kwartiermeester Garnizoen Tjimahi Tjimahi Tmi 27 33
Leger: Geneeskundige Dienst Scheikundig laboratorium (geen opgave) Bd 2246 34
Leger: Geneeskundige Dienst Algemeen magazijn van geneesmiddelen Bandoeng (geen opgave) Bd 307 34
Leger: Geneeskundige Dienst Apotheek (Militaire ziekeninrichting) Bandoeng Tjikoedapateuh Bd 1392 9;34
Leger: Militair Hospitaal Tjimahi wisselbord Tjimahi Tmi 69 & 70 34
Leger: Militair Hospitaal Tjimahi Gew. E.A.W. Officier van gezondheid Tjimahi Tmi 69 & 70 - 1 34
Leger: Militair Hospitaal Tjimahi Hoofd Militair Hospitaal Tjimahi Tmi 69 & 70 - 2 34
Leger: Militair Hospitaal Tjimahi Kwartiermeester Militair Hospitaal Tjimahi Tmi 69 & 70 - 3 34
Leger: Militair Hospitaal Tjimahi Verbandkamer Tjimahi Tmi 69 & 70 - 4 34
Leger: Militair Hospitaal Tjimahi Apotheek Tjimahi Tmi 69 & 70 - 5 34
Leger: Militair Hospitaal Tjimahi Officierszaal 1e klasse Tjimahi Tmi 69 & 70 - 6 34
Leger: Militair Hospitaal Tjimahi Officierszaal 2e klasse Tjimahi Tmi 69 & 70 - 7 34
Leger: Militair Hospitaal Tjimahi Onderofficierszaal Tjimahi Tmi 69 & 70 - 8 34
Leger: Militair Hospitaal Tjimahi Keuken Tjimahi Tmi 69 & 70 - 9 34
Leger: Militair Hospitaal Tjimahi Zaal 11 Tjimahi Tmi 69 & 70 - 10 34
Leger: Militair Hospitaal Tjimahi Vrouwenzaal Tjimahi Tmi 69 & 70 - 11 34
Leger: Militair Hospitaal Tjimahi Blokzaal Tjimahi Tmi 69 & 70 - 12 34
Leger: Militair Hospitaal Tjimahi Besmettelijke afdeeling Tjimahi Tmi 69 & 70 - 13 34
Leger: Militair Hospitaal Tjimahi Zustershuis Tjimahi Tmi 69 & 70 - 14 34
Leger: Generale Staf Kantoor Militaire Inlichtingsdienst (geen opgave) Bd 59 34
Leger: Generale Staf 1e Luitenant J. Stufkens, Toegevoegd Officier Militaire Inlichtingsdienst Tamblongweg 5 Bd 2023 34;50
Leger: Generale Staf, Militaire Luchtvaartafdeeling Andir wisselbord Andir Bd 1639 & 1640 34
Leger: Generale Staf, Militaire Luchtvaartafdeeling Andir Officier van den dag buiten diensturen Andir Bd 1639 34
Leger: Generale Staf, Militaire Luchtvaartafdeeling Andir Wacht kampement buiten diensturen Andir Bd 1640 34
Leger: Generale Staf, Militaire Luchtvaartafdeeling Andir Kapitein Adjudant Andir Bd 1639 & 1640 - 1a 34
Leger: Generale Staf, Militaire Luchtvaartafdeeling Andir Hoofdingenieur technischen dienst Andir Bd 1639 & 1640 - 2 34
Leger: Generale Staf, Militaire Luchtvaartafdeeling Andir Kantoorhoofd Andir Bd 1639 & 1640 - 3 34
Leger: Generale Staf, Militaire Luchtvaartafdeeling Andir Beheerder magazijn Andir Bd 1639 & 1640 - 4 34
Leger: Generale Staf, Militaire Luchtvaartafdeeling Andir Radiodienst Andir Bd 1639 & 1640 - 5 34
Leger: Generale Staf, Militaire Luchtvaartafdeeling Andir Ingenieur, Bedrijfsleider Andir Bd 1639 & 1640 - 6 34
Leger: Generale Staf, Militaire Luchtvaartafdeeling Andir Onderofficiersmess Andir Bd 1639 & 1640 - 7 34
Leger: Generale Staf, Militaire Luchtvaartafdeeling Andir Officier van den dag Andir Bd 1639 & 1640 - 8 34
Leger: Generale Staf, Militaire Luchtvaartafdeeling Andir Wacht vliegveld Andir Bd 1639 & 1640 - 8a 34
Leger: Generale Staf, Militaire Luchtvaartafdeeling Andir Wacht kampement Andir Bd 1639 & 1640 - 9 34
Leger: Generale Staf, Militaire Luchtvaartafdeeling Andir Dokter Andir Bd 1639 & 1640 - 10 34
Leger: Intendance Hoofd 6e kantoor verificatie (geen opgave) Bd 497 34
Leger: Intendance Militaire Broodbakkerij Tjimahi Tmi 10 34
Leger: Intendance Centraal Magazijn van kleeding en uitrusting te Bandoeng (geen opgave) Bd 12 34
Leger: Intendance Garnizoens kleedingmagazijn Bandoeng (geen opgave) Bd 2178 34
Leger: Intendance Garnizoens kleedingmagazijn Tjimahi Tjimahi Tmi 53 34
Leger: Intendance Militaire stoomwasscherij Tjimahi Tmi 46 34;50
Leger: Intendance Onder Intendant, kantoor Javastraat Bd 497 34
Leger: Cavalerie 1e half Regiment Cavalerie, wisselbord Kares Bd 431 34
Leger: Cavalerie Regimentsbureau Kares Bd 431 - 1 34
Leger: Cavalerie Kwartiermeester der Cavalerie en Officieren zonder troepen Kares Bd 431 - 2 34
Leger: Cavalerie Remonte depot Padalarang Pdl 2 34
Leger: Cavalerie Remontedepot stallen Tjimahi, Tjisaroea Tmi 87 34
Leger: Topografische Dienst "Herzieningsbrigade van West Java", kantoor Hoofd Luit. Kol. J.Th. Horstink Bankastraat Bd 625 34;54
Leger: Diergeneeskundige Dienst Eerstaanwezend Paardenarts Bandoeng (geen opgave) Bd 1326 34
Leger: Diergeneeskundige Dienst Eerstaanwezend Paardenarts Padalarang Padalarang Pdl 2 34
Leger: Diergeneeskundige Dienst Eerstaanwezend Paardenarts Tjimahi Tjimahi Tmi 33 34
Leger Des Heils, Territoriaal Hoofdkwartier in Ned. Indi wisselbord Javastraat 16 Bd 137 34
Leger Des Heils, Territoriaal Hoofdkwartier in Ned. Indi Commandant J.W. de Groot Javastraat 16 Bd 137 - 1 34
Leger Des Heils, Territoriaal Hoofdkwartier in Ned. Indi Chef Secretaris Javastraat 16 Bd 137 - 2 34
Leger Des Heils, Territoriaal Hoofdkwartier in Ned. Indi Secretaris financin, eigendommen en regeeringszaken Javastraat 16 Bd 137 - 3 34
Leger Des Heils, Territoriaal Hoofdkwartier in Ned. Indi Handelsdepartement Javastraat 16 Bd 137 - 4 34
Leger Des Heils Tehuis voor Militairen Niasstraat 2 Bd 489 34
Leger Des Heils Tehuis voor Europeesche Kinderen Javastraat 14 Bd 530 34
Leger Des Heils Werkcentrale Tegallega Oost 15-19 Bd 411 34;57
Leibholz, A. Ingenieur Riouwstraat 116 Bd 1080 34
Leimena, J. Indisch Arts aan het Zendingshospitaal Immanul Verlengde Regentsweg 16 Bd 2583 19;34
Lels, Ir. H. Employ Radiolaboratorium Tjikiniweg 31 Bd 2116 44;44
Lemmens, A Autoverhuurderij Poengkoerweg 23a Bd 1833 10;44
Lennep, C.J.R. van Administrateur Onderneming Sprata Rantjabali Rtb 7 34;40
Lesquillier, J. Reclame- en publiciteitsbureau Katja-Katja Wetan 86 Bd 399 34;44
Leunis, J. Employ Radio ontvangstation Rantja-Ekek Halmaheirastraat 4 Bd 2251 34
Leuven, C. van   Frisiastraat 25 Bd 1970 34
Leuwener, A. Bouwmaterialenhandel Tjitjadas Engelenweg 206 Bd 129 34
Levensverzekering Bank, Nationale Bijkantoor voor Oostindie, Directeur W.S. Rutgers Burgemeester Khrweg 42 Bd 1468 38;45
Leyh, Th. 1e Employ Onderneming Pasir Junghuhn Santosa Sto 20 39
Lho Seumawe, Chemische Wasscherij en Ververij Eigenaar Lie Foen Siong Groote Postweg Oost 143 Bd 2145 34;57
Liang Bie & Co., Firma Rijst- en veevervoerhandel Groote Postweg Tjitepoes 131 Bd 499 22;34
Liauw A Sin Beheerder Toko Pwe Goan & Co. Pasarbaroeweg 42a Bd 1656 34;53
Liberty-Theater, Bioscoop   Tjitjadas Bd 1908 12
Lichamelijke Oefening, Bond voor   Saparoeastraat Bd 1228 13
Lichte, E.A.   Lembang Lem 20 34
Lidth de Jeude, Jhr. J.M. van Agent De Javasche Bank, woonhuis Pieterspark 2 Bd 471 29;34
Lie A Njam Fabriek Tenteng en Kwe-kwe (roepa-roepa) Tjitepoes 160 Bd 1437 34
Lie A Sam Eigenaar Transportonderneming Canton Astananjarweg 83 Bd 2697 34;54
Lie Eng Boen Toko Naripan: heeren-, kindermode en sportartikelen Groote Postweg Oost 28 Bd 649 34;37;53
Lie How Siong Toko Eng Hwa Gempol Koelon 1 Bd 2356 34;53
Lie How Siong Toko Loeng, handel in provisin en dranken Laksanaweg 1 Bd 1294 34;53
Lie Joe Lan Merk Hap Seng Bie Tjikakak 106 Bd 791 34
Lie Joe Tjiang Toko Lie Joeng Groote Postweg Pasar Kosambi 217a Bd 1098 34;53
Lie Kiat Hoaij Merk Goan Liong San, Toko areng Groote Postweg Oost 233c Bd 2571 34
Lie Kim Kio Toko Kian Lam, handel in ijzerwaren Pasarbaroeweg 80 Bd 1107 34;53
Lie Kim Po Toko Kim Kim, handel in provisin en dranken, Chemicalinhandel Felicitas Tjimahi, Cantineweg / Pasar Antri Tmi 66 34;53
Lie Kwie Liong Rijsthandel Pangeran Soemedangweg 79 Bd 1116 34;45
Lie Piang Kong Toko Lie, provisin en dranken Soeniaradjaweg 73 Bd 1028 34;53
Lie Seng Kongsie Toko Besi Pasarbaroeweg 45 Bd 2124 34
Lie Soei Tjen Eigenaar Toko A Toeng, provisin en dranken Tjikoedapateuh 247f Bd 2592 35;53
Lie Yoe Lan Toko, Merk Tong Hong Ho Bandjaran Bdn 18 35;53
Liebenstein, L.W. von 3e Garnizoensarts Soembawastraat 20 Bd 452 34
Liem Eng Hwa Rijsthandel Astananjarweg 14 Bd 93 35
Liem Tjong Ing Aannemer, Departement van Oorlog Bandoeng, Tjimahi, Batoedjadjar Pasirkalikiweg 63 Bd 2714 7;35
Lier, A.J. van Agentuur & Commissiehandel Sanitas Emmalaan 20 Bd 394 35;46
Lierop, B.Th. van Administrateur Onderneming Tjitembong Tjikalongwetan, Halte Tjipeujeum Tkw 9 35;40
Lim & Co., Firma IJzerhandel Kebon Djatiweg 51 Bd 1335 22;35
Lim, Mr. T.F. Advocaat en procureur, kantoor Bantjeuj 4 Bd 1571 7;35
Lim A Goh Aannemer Chineesche Voorstraat 12 Bd 2449 7;35
Lim A Pan Merk Nam Seng, productenhandel Groote Postweg West 113 Bd 2072 35;38
Lim Khie Ing, Toko Roxy Staalbuisledikanten en moderne meubels Soeniaradjaweg 15-15a Bd 113 33;37
Lim Kim Hoeij Handel in oud ijzer en metalen Astananjarweg 22 Bd 2707 24;35
Lim Kwat Leng Chef zeepfabriek Tjiep Bie Leng Kie Groote Postweg Tjitepoes 174 Bd 1284 35;58
Lim Kwat Tiong Rijst-, thee- en productenhandel Pangeran Soemedangweg 50 Bd 2671 35;45
Lim Sie Njen Eigenaar merk Tay Hin Astananjarweg 13 Bd 1556 35;51
Lim Soei Leng   Waringinweg 174 Bd 2062 35
Lim Taij San Handel in rijst en papier Kebon Djatiweg 48 Bd 2590 35;40
Lim Tiang Hoei-Kan, Mevrouw de Weduwe   Madoerastraat 2 Bd 1768 35
Lim Tjhim Jan   Groote Postweg West 133 Bd 555 35
Lim Tjin On Toko Lim Joeng Hin, handel in provisin en dranken Doekoelaan 20 Bd 1324 35;53
Lim Tjoei Keng Rijwiel- tevens motorhandel per proc. Tjio Keng Lim junior Oude Kerkhofweg 3 Bd 2243 35;46
Linde, Dr. J.A. van der Tandarts Naripanweg 39 Bd 201 35;51
Lindeman & Co. Woningbureau Bragaweg 32 Bd 468 35;58
Lindemulder, J. Import commissie Burgemeester Khrweg 5p Bd 1231 35
Lindenaar, Chr. C. Juwelier, toko Naripanweg 37 Bd 1121 30;35
Lindeteves Stokvis Kantoor Algemeene zaken Soeniaradjaweg 75 Bd 267 35
Lindeteves Stokvis Kantoor afd. kampzaken, werktuigmachines en Pohlig Kabelbanen (geen opgave) Bd 2430 35
Lindeteves Stokvis Sub Agent en kantoor (geen opgave) Bd 2060 35
Lindeteves Stokvis Afdeeling Autozaken Katja-Katja Wetan 102a Bd 270 10;35
Lindholm Kurtzhals, H.C. Apotheker "Bavosta", Bragaweg 31 Tjioemboeloeit Bd 1292 8;35
Lingen, A.F. van Gepensioneerd Hoofdopzichter B.O.W. Rembrandtstraat 11 Bd 687 35
Lingen, Mej. J.P. van Accoucheuse, tevens bloemiste Bragaweg 69 Bd 1 7
Lingen, O. van Hoofd M.I.D. Riouwstraat 31 Bd 2191 35
Linn, E.R.R. Arts, hoogtezon- en Solluxbehandeling Merdikalioweg 1 Bd 618 19;35
Linn, Mevrouw de Weduwe W.   Logeweg 35 Bd 826 35
Lint, Drs. J.H. van Leeraar H.B.S. Serajoestraat 2a Bd 1586 35
Lioe A Tjin Aannemer van Bouwwerken enz. Tjibadakweg 137 Bd 1494 7;35
Lioe Thoi Hin Eigenaar Toko Lauw Kim Hoa Tjitjalengka Tjl 8 35
Liok A Sam Eigenaar Oranje Restaurant Tjikakak 63 Bd 1674 35;40
Liong, Toko, merk Tek Kioen Kramerijen, kantoor-, school- en schrijfbehoeften Pasarbaroeweg 62 Bd 1704 35;53
Liong Then Hie Pien An, Roemah Obat Selamat Groote Postweg West 100a Bd 2168 35;41
Lischer, F.   Tasmanstraat 26 Bd 2586 35
Lo Hwa, N.V. Handelsmij Directeur Han Soen Lok Groote Postweg West 92 Bd 1838 35
Lo Hwa, N.V. Handelsmij Auto-reparatie atelier, directeur Han Soen Lok Groote Postweg West 92 Bd 1715 10;35
Lo Tjong Soe Eigenaar Toko Thian Goan, productenhandel Zuider Pasarstraat 24a Bd 2770 35;54
Lob-van Parreren, Mevrouw de Weduwe F. Massage, heilgymnastiek Progostraat 2c Bd 2167 35;36
Lochmann van Koningsfeldt, Jhr. W.K.Ph. Administrateur Onderneming Goenoeng Kasoer, tevens Afdeeling Pangparang Oedjoengbroeng Od 1 35;39
Lockwood-Larsen, Dr. Med. J.S. Specialist huid- en geslachtsziekten, diathermie en quartzlicht Logeweg 5 Bd 616 19;35
Loe, Toko Handel in provisin en dranken Pasirkalikiweg Noord 115 Bd 2171 35;53
Loge St. Jan Thesaurier: H.A. Lugt Logeweg 27 Bd 672 35
Lohe, C.E. Eigenaar Pension Sumatrastraat 7 Bd 1139 35;41
Lok Bie & Co. Kantoor voor advies v. Chineesche- en Makelaarszaken Poengkoerweg 140 Bd 1677 35
Lokhorst, D.H. Atelier glas in lood De Glazenier Pasirkalikiweg 81d Bd 1087 35
Loo, E.W. van Coiffeur, kapsalon Bragaweg 73 Bd 380 15;30;35
Looyen, G.C. Voorzitter Afdeeling Bandoeng v.d. Postbond van Neckstraat 16 Bd 1441 35;43
Lopulalan, J.S.   Boengsoeweg 9 Bd 2623 35
Loriaux, C.L. Inspecteur 1e klas bij de Algemeene Volkscredietbank van Ned.-Indie Tjitaroemplein 6 Bd 1615 28;35
Lotus, Bloemenhandel Mevr. L. Altmann-Diepenheim Bragaweg 58 Bd 552 8
Louw Seng Tjoen Merk Djin Sioe Tong Tjikakak 71a Bd 2349 35
Luchtvaart Mij., Koninklijke Ned. Ind. (K.N.I.L.M.)   Farmanweg, Andir Bd 2578 31
Luctor et Emergo   Burgemeester Khrweg 25 Bd 2439 35
Ludwig, K.H. Inspecteur van Politie 1e klasse van Noortstraat 12 Bd 243 35;42
Lugt junior, D.C.A. Accountant Pangeran Soemedangweg 87 Bd 170 7;35
Lugt, H.A. Agent Javahout Logeweg 27 Bd 672 27;29;35
Lugten, C.H. Architect Lombokstraat 22 pav. Bd 1215 9;35
Lunbeck, M.J.H. Pluimveevoederfabriek I.K.T.O.K. Nieuwe Kerkhofweg 27 Bd 180 28;42
Lutteken, J. Plaatsvervangend Directeur N.V. Mij. Vorkink Bengawanlaan 31 Bd 2394 13;35;56
Lux Vincet, Broodbakkerij   Riouwstraat 84 Bd 1255 14
Lux Vincet, Broodbakkerij Maison   Tjimahi, Cantineweg Tmi 21 14;36
Lux Vincet, Hotel & Pension wisselbord Riouwstraat 84 Bd 1255 27;41
Lux Vincet, Hotel & Pension wisselbord Riouwstraat 84 Bd 1265 27;41
Lux Vincet, Hotel & Pension kantoor Riouwstraat 84 Bd 1255 & -65 - 1 27;41
Lux Vincet, Hotel & Pension Appartement 42 t/m 45 Riouwstraat 84 Bd 1255 & -65 - 2 27;41
Lux Vincet, Hotel & Pension Appartement 56 t/m 63 Riouwstraat 84 Bd 1255 & -65 - 3 27;41
Lux Vincet, Hotel & Pension Appartement 48 t/m 55 Riouwstraat 84 Bd 1255 & -65 - 4 27;41
Lux Vincet, Hotel & Pension Appartement 38 t/m 41 Riouwstraat 84 Bd 1255 & -65 - 5 27;41
Lux Vincet, Hotel & Pension Appartement 64 t/m 71 Riouwstraat 84 Bd 1255 & -65 - 6 27;41
Lux Vincet, Hotel & Pension Appartement 72 Riouwstraat 84 Bd 1255 & -65 - 7 27;41
Lux Vincet, Hotel & Pension bakkerij Riouwstraat 84 Bd 1255 & -65 - 8 27;41
Luyke Roskott geboren Raaff, Mevrouw A.Ch.   Lembangweg Paal 3 Bd 1073 35
Luyks, A. Waarnemend Directeur v/h C.M. Luyks Handel Mij N.V. Papandajanlaan 54 Bd 720 35
Luyks, N.V. Handel Mij. voorheen C.M. Foto-, Kino-, en radiohandel, agent voor H.M.V. gramophones & records Bragaweg 40b Bd 268 22;24;25;
35;37;44
Lyceum, Christelijk   Dagoweg 81 Bd 2291 15;35
Lyceum, Christelijk huis rector de Klerkweg 11 Bd 787 15;35
Lyceum, Christelijk Bestuur (secretaris) Sumatrastraat 23 Bd 2554 35
Lyceum, Christelijk, Internaat Predikant Directeur Dr. D.K. Wielenga Dagoweg 94 Bd 2627 29;57
Maaren, Leo van Hollandsche Muziekschool, viool- en pianolessen Sumatrastraat 26 Bd 1214 35;37
Maas, Mejuffrouw A. Directrice, Vakschool voor Meisjes Javastraat 11 Bd 2508 35;46
Maassen, W.H. Distributiekantoor Tjeremai Papandajanlaan 51 Bd 1078 35
Maassen-Borst, Mevrouw S.   van Noortstraat 7 Bd 950 35
Macks, C.J.A. op de   Nijlandweg 124 Bd 1928 35
Maclaine Pont c.s., Mr. P.A. Advocatenkantoor (medegebruiker) Tamblongweg 16a Bd 1421 7;35
Madaus, Biochemie Dr. Advies- en importkantoor, Directeur J.W. van der Stroom Logeweg 19a Bd 2369 12;50
Madjadinata, Raden Employ Onderneming Tjoekoel, Afdeeling Boenikasih Pengalengan Pln 15 - 5 40
Madjap, Transport-onderneming   Pasirkalikiweg 75 Bd 2113 35;54
Maier, Dr. Ph. Dokter Schoolweg 3 Bd 181 19;35
Makkinga, A. Directeur N.V. Au Bon March Bragaweg 3 (bovenverdieping) Bd 1801 9;36
Maks, G. Commissaris Thesaurier Preanger Wedloop Societeit Kentjanastraat 5 Bd 1503 36;43
Malabar Drogisterij en chemicalienhandel Riouwstraat 167 Bd 1886 15;20
Malabar, Mineraalwaterfabriek Directeur P. Steenbeek Naripanweg 61 Bd 640 37
Malabar, Thee-Onderneming Kantoor Fabriek Pengalengan Pln 20 - 2 36;39
Malabar, Thee-Onderneming Kantoor Boekhouder Pengalengan Pln 20 - 3 39
Malaise, Slachterij   Tuindorpweg 22a Bd 1855 36;47
Manden, E.F. Administrateur Onderneming Siti-Ardja Tjitjalengka Tjl 2 36;40
Manisan, Toko Ice-cream Soeniaradjaweg 3 Bd 880 28;36
Manisan, Toko Confituren en kroepoekhandel Pasarbaroeweg 106 Bd 775 36;53
Mantripolitie   Rantjabali Rtb 11 12
Manz geboren Goudriaan, Mevrouw A.J.F.   Rotgansweg 20c Bd 2129 36
Marco, Productenhandel   Patoehalaan 13 Bd 2076 43
Margawindoe, Onderneming Administrateur, woning Soemedang Smd 10, 2 x bellen 39
Margawindoe, Onderneming Fabriek Soemedang Smd 10, 3 x bellen 39
Margawindoe, Onderneming Afdeeling Tjisoka Soemedang Smd 10, 4 x bellen 39
Marinissen, W.P. Kolonel der Intendance Halmaheirastraat 2 Bd 421 36
Marle, K.E. van Procuratiehouder N.V. Ned. Handel-Mij. Tasmanstraat 28 Bd 1598 36;38
Marle, V.J. van Gepensioneerd Luitenant-Kolonel titulair Bruno Groeneveldweg 5 Bd 843 36
Maronier, F.A. Eigenaar Aetherische Oliefabriek Fragantia Lembangweg 3 Bd 467 8;36
Mary, Bloemenhandel Eigenaar Mevrouw M.C. Heskes Gang Coorde 6 Bd 1988 12
Mascotte, N.V. Toko Automobielhandel, Importeur Morris, Auburn, Ariel, Sunbeam, radiohandel Groote Postweg Oost 77 Bd 2255 10;36;44
Masefield, R.O.G. Assistent Superintendent P. & T.-landen Harmsenweg 1 Bd 684 36
Massage Osteopathie e.a. natuurlijke wijzen van lichaamsverzorging Dagoweg 10a Bd 1315 36;40
Maswati, Onderneming schakelbord Tjikalongwetan Tkw 5 - 1 39
Maswati, Onderneming Afdeeling Tjiledoeng Tjikalongwetan Tkw 5 - 2 39
Maswati, Onderneming Kantoor Tjikalongwetan Tkw 5 - 3 39
Maswati, Onderneming Fabriek en kabelbaanstations Tjikalongwetan Tkw 5 - 4 39
Maswati, Onderneming Afdeeling Djeprah Tjikalongwetan Tkw 5 - 5 39
Maswati, Onderneming Onder-Administrateur Tjikalongwetan Tkw 5 - 6 39
Maswati, Onderneming Administrateur Tjikalongwetan Tkw 5 - 7 39
Matahari Autobusdienst Aloon-Aloon West 8a Bd 1500 10
Materiaalonderzoek, Laboratorium voor (van het Departement van Economische Zaken) Hoogeschoolweg Bd 785 16;32
Maul, W.   Groote Postweg Oost 244 Bd 2147 36
Maurenbrecher, C.H.C.   Merdikaweg 8 Bd 2351 36
Maurenbrecher, H.A. 1e Luitenant Vl. Professor Eijkmanweg 9 Bd 2647 36
Meele, J.P. Inspecteur van Politie 2e klasse Sintaweg 23 Bd 2629 36
Meer, Mevrouw E. van der   Wenckebachstraat 32 Bd 2318 36
Meer, H.J. van der Administrateur Onderneming Malabar Pengalengan Pln 20 - 1 36;39
Meer, K. van der Onderhoofd v.d. Afdeeling "Verkeer der Telefonie", woonhuis Tjibeunjingplantsoen Zuid 7 Bd 2309 36
Meertens, J.   Oosteinde Binnen 26 Bd 1706 36
Meertens, Ir. L.F.K. Ingenieur Gebeo Lembangweg Paal 4 hoek Palmenlaan Bd 1004 36
Mees, F. Eigenaar autoverhuurderij Katja-Katja Wetan 113 Bd 1595 10;36
Mees, L. Agent Kon. Ned. Ind. Luchtvaart Mij. Tjihapitweg 36a Bd 2340 31;35
Meeuwenoord, J.C. Firmant Rous & Meeuwenoord van Hoytemaweg 1 Bd 983 36;45
Meeuwissen, Mevrouw T. Eigenaar Tegel- en Oliefabriek West Java, directeur: K.F. Lok Poengkoerweg 140 Bd 1677 51
Meihuizen, H. Gepensioneerd Luitenant Kolonel Pengalengan, Lebak Sat Pln 35 36
Melbourne Stores, The Eigenaar S.W. Rebeira Soeniaradjaweg 8b Bd 635 36;44
Melk-Centrale, Bandoengsche Distributie Kebon Sirihweg 60 Bd 2002 11;36
Melk-Centrale, Bandoengsche Bedrijfsleider en Boekhouding Kebon Sirihweg 60 Bd 2022 11;36
Melkbroodcentrale Olcottpark Fabriek van Melkbrood artikelen Merdikaweg 11 Bd 2689 14
Men Sun & Co. Fotografisch atelier tevens fotohandel Soeniaradjaweg 32a Bd 966 22;36
Menagemeester, De Eigenaresse Nji Oewik Oude Kerkhofweg 44b Bd 1133 36;38
Menke, Maison Atelier naar maat, Eigenaresse Mejuffrouw A. Menke Oude Hospitaalweg 16a Bd 492 36
Menthon Bake, D. de Directeur Landsopvoedingsgesticht Bandoeng Wilhelminastraat 31 Bd 2052 32;35
Merapi, Houtskool en Brandhouthandel   Achter Pasarstraat 22 / Areng Kosambi 1 Bd 1203 27
Merbaboe Electrische Broodbakkerij Waringinweg 17 Bd 2373 14;36
Merbaboe Slachterij, hygienische vleeschhouwerij Waringinweg 16 Bd 1552 36;47
Mercurius, Accountantskantoor Beheerder: H.P. Dat Oosteindeweg 23 Bd 1805 7
Merdika, Drogisterij D. Voet, Adspirant Apotheker Merdikaweg 28 Bd 56 20
Merkelbach, Is. Secretaris I.O.G.T. Hataweg 19 Bd 2494 36
Merkle, Dipl. Ing. O.M. Fabrieksingenieur Pohlig bij Lindeteves Stokvis van Hoytemaweg 3 Bd 1227 35;36
"Metropool", Hotel-Pension Directeur M.B. Johannes Kapatihanweg 12a Bd 172 27
Meulen, F.H. ter Kapitein der Infanterie Riouwstraat 112 Bd 2012 37;52
Meulen, G.F. van der Directeur cultuurmaatschappijen van Houtenweg 16 Bd 323 37
Meyer, Technisch Bureau Karel   Tjikapajangweg 17 Bd 1840 37;51
Michael, M.S.   Dagoweg 92 Bd 1043 37
Michael's Trading Company, M.S.   Noorder Pasarstraat 6 Bd 40 37
Michels, Mevr. A.M. Garnizoensvroedvrouw Oosteinde Binnen 9 Bd 1864 7;37
Mickey Mouse, Ice Cream Palace en restaurant Spec. in ijs volgens Ital. recepten, fijne gebakjes en taartjes Bragaweg 64 Bd 300 28;37
Midden Preanger Boekbinderij-, kantoor- & schoolboeken industrie, drukkerij, Dir. Liem Hong Tie Andir 299 Bd 2620 20;35
Middenstandsvereeniging Bandoeng (medegebruiker) Oude Hospitaalweg 4 Bd 1257 37
Minerva Boekhandel Merdikaweg 13 Bd 2558 13
Mdder, J.J.F.   Lombokstraat 7 Bd 533 37
Moderne, Maison M. Veen Bragaweg 53c Bd 2027 36;55
Moelia & Co., Firma Handel in meubels en ledikanten Tjikakak 91 Bd 1588 22;37
Moelia, Dr. Mr. T.S.G.   Nijlandweg 30 Bd 2333 37
Mol, J. Leeraar M.O. economie M.H.S., Technisch-economisch bureau Tjilakistraat 5 Bd 1340 37
Molenkamp, J.J. Handel Mij. en Transportonderneming Lembang Lembang Lem 29 24;37;54
Molenvliet, Toko   Soeniaradjaweg 24a Bd 1691 53
Moll, K.E.H.H. Europeesche Wasscherij Edelweiss Papandajanlaan 49 Bd 1767 37;57
Moltzer, J.H. Tandarts, Doctor of Dental Surgery Nieuwe Merdikaweg (Burgemeester Khrweg) 2a Bd 1060 37;51
Mom, Professor Dr. Ir. C.P.   Wenckebachstraat 10 Bd 527 37
Mon Repos, Hotel   Sumatrastraat 14-16 Bd 341 27;41
Monod de Froidville, P Aansluiting na kantoortijd v. Assurantiekantoren Blom & vd Aa en Sluyters (geen opgave) Bd 1440 9;13;47
Montagne, Hotel Eigenaar J.C. Veltema Lembang Lem 30 27;55
More, W.E.J. t.w. Monteur 1e klasse P.T.T., huis Groote Lengkongweg 103 Bd 1957 37;44
Morel, A.Th.E. Administrateur Onderneming Pangheotan Tjikalongwetan Tkw 6 37;39
Morren, J.G.F.W.   Lembang, Kraterweg Lem 32 37
Motor Club, Kon. Ned. Indische Bijkantoor Bandoeng: Fa. De Kock, Sparkes & Co. Groote Postweg 59, naast Ned. Handel Mij. Bd 303 & 304 (toestel 7) 28
Mulder, B. Architect, alles op bouwkundig gebied Wenckebachstraat 11b Bd 778 9;37
Mulder, Dr. Denis Lichtbehandeling Merdikaweg 17 Bd 1234 19;37
Mulder, G.J.J. Inspecteur van Politie 1e klasse Nieuwe Binnenweg 10 Bd 2618 37;42
Mulder, J.H. Chef Automobielhandel Fuchs en Rens (medegebr.) Parkweg 22 Bd 1310 37
Mulder, W.J.B. Voorzitter R.K. Ziekenfonds Dagoweg 157 Bd 1555 37;59
Mller, H.   Roemer Visscherweg 26 Bd 2452 37
Muller, H.A. Voorzitter Spoorbond Rozenlaan 7 Bd 2197 37;48
Muloschool, Indo Europeesch Verbond Waarnemend Directeur D.J. Bleeker Tjitaroemplein Bd 2162 37;46
Muloschool, R.K. Broeders   Heetjansweg 8 Bd 2614 14;37
Munnick, C.A. de   Wenckebachstraat 27 Bd 229 37
Mutschler, K. Melkerij Tjimahi, Soekabernang Tmi 35 36;37
Muziekschool, De Bandoengsche   Dagoweg 5 Bd 1777 37
N.S.B., kringhuis tevens Centraal Indisch Kwartier Malabarlaan 15 Bd 2730 31;38
Na Keng Jang   Pasarbaroeweg 72 Bd 811 37
Nachtwacht De Klepperman tevens Woninggids de Crisis: beheerder J.E. Kluyt (geen opgave) Bd 501 37;58
Nachtwacht, Nachtveiligheidsdienst De   Emmalaan 4 Bd 1688 37
Naessens & Co., W. Piano-instrumenten-muziekhandel, p.p. W.G. Weselin Bragaweg 71 Bd 378 37
Nagara Kanan, Onderneming Directeur Tan Djin Gie Rantjabali Rtb 14 38;39
Nagel, W.C.H. en K.S.J. Meyer Melk- en veeteeltbedrijf Lembang Lem 3 36;38
Nam King, Transportonderneming Handel speciaal in Kelapa Astananjarweg 14b Bd 2559 38;54
Nam Sang & Co. Toko Katja-katja dan besi Soeniaradjaweg 29 Bd 2545 38;53
Nan Hian (of Hiang), Restaurant Eigenaar Tjo Tian Soet Kebon Djatiweg 2c Bd 2591 38;45
Nash, Dr. Ir. James M.W.   Roelofsenstraat 5 Bd 2155 38
Natapradja, Raden Mantripolitie Kring III Sadewaweg 52 Bd 750 38;42
Nauta, R.J. Employ Bandoengsche Gistfabriek Lembangweg 149 Bd 1457 10;23
Nauta Lemcke, W.R. van Hoofd Afdeeling "Verkeer der Telegrafie", huis Wenckebachstraat 38a Bd 1242 38
Neck, E.M. Directeur Fahrrad Import A.-G. Boumanlaan 5 Bd 748 21;38
Nederland Gramofoon H.M.V. & Rijwielhandel, tevens verzendhuis Schoolweg 1 of 12 Bd 262 38;46;56
Nederlanden "1845", Assurantie Mij. De Adres Spaarbank Bandoeng Oude Hospitaalweg 14 Bd 9 38
Nederlanden van 1845 c.s., Assurantieconcern de Hoofdagent Tamblongweg 46 Bd 1845 9
Nederlanden, Zeepfabriek De   Tjirojom Bd 1721 58
Nederlandsch-Indische Latex Industrie, bedrijf I.M.I.W. Afdeeling Bandoeng, postadres Oude Hospitaalweg 11 Bd 1144 38;45
Nederlandsch-Indische Looistof Extract Fabriek Firmanten: N.J. Avoocaat, Ir. H.W. von Freyburg Tjirojom Bd 2383 38
Nederlandsch-Indische Zee- en Brand Assurantiemaatschappij Agentschap Naripanweg 26 Bd 2001 9
Nederlandsche Handel Mij. N.V. Sub-agent en Effectenafdeeling Groote Postweg Zuidwest Bd 1045 38
Nederlandsche Handel Mij. N.V. Procuratiehouder, kas, giro's en wissels Groote Postweg Zuidwest Bd 310 38
Nederlandsche Handel Mij. N.V. Hoofdkassier, incasso's en deposito's Groote Postweg Zuidwest Bd 2067 38
Nederlandsche Invoer Mij. V.V., N.I.M. Kantoor en huis (medegebruiker) Merdikaweg 16 Bd 14 38
Nederlandsche Speciaal Drukkerijen, N.V.   Riouwstraat 94 Bd 306 20
Neervoort, B. Th. Employ Volker Aanneming Maatschappij, huis Rembrandtstraat 24 Bd 2626 38;56
Neervoort, B. Th. Fabriek Tjioemboeloeit Bd 1531 38;52
Negla, Onderneming wisselbord (fabriek) Santosa Sto 12 39
Negla, Onderneming K.F. Kerkhoven Santosa Sto 12 - 1 39
Negla, Onderneming B.D.M. Harmsen Santosa Sto 12 - 2 39
Negla, Onderneming W. Priebee Santosa Sto 12 - 4 39
Negla, Onderneming J.C. Legel Santosa Sto 12 - 6 39
Negla, Onderneming Secretaris Santosa Sto 12 - 7 39
Nes, A.G. van Commissaris van Politie 1e klasse Riouwstraat 99 Bd 2612 38;42
Nes, J. van Hoofd v.d. buitendienst van het telefoonnet, Penningmeester Postbond, woonhuis Oosteinde Binnen 4 Bd 2222 38;43;51
Nestelroij, Import en Export Mij.   Burgemeester Khrweg 61 Bd 2100 38
Neumann, K.L.   Lembangweg K.M. 8 Bd 2765 38
Neumann van Padang, Dr. M. Geoloog bij de Dienst v.d. Mijnbouw Brantasstraat 27 Bd 1086 38
Neutrale Europeesche Lagere School, 1e van de Bandoengsche Schoolvereeniging Riouwstraat 26 (geen) 11;46
Neutrale Europeesche Lagere School, 2e van de Bandoengsche Schoolvereeniging Ambonstraat (geen) 11;46
Neutrale Europeesche Lagere School, 3e van de Bandoengsche Schoolvereeniging Engelbert van Bevervoordeweg (geen) 11;46
Neve, A. de Administrateur Goenoeng Soesoeroeh Tjikalongwetan, Halte Tjikadongdong Tkw 4 38;39
Neys, F.A.   Dagoweg 95 Bd 994 38
"Nieuwenhoorn"-van der Poel, Modelboerderij Melkerij en fokkerij Soekamiskin Bd 1829 22;36
Nieuwenhoven Helbach, Mevrouw A.C. (medegebruiker) Dagoweg 32 Bd 1161 38
Nieuwenhuys, B. Administrateur Onderneming Patoeahwattee Rantjabali Rtb 8 - 1 38;39
Nieuwkerk, J.F. Bouw van erf-afrasteringen en aquaria, staalbuismeubilair Kiaratjondongweg Bd 1354 38;48
Nikko Japansch Fotograaf Soeniaradjaweg 51 Bd 1153 22;38
Nikko Japansch Fotograaf Groote Postweg 10 Bd 2753 22;38
Nikko Japansch Fotograaf Tjimahi, Cantineweg Tmi 71 22;38
Nillmij (en Brandwaarborgmij. Ned. Indi) Administratie en incasso Aloon-Aloon 53 Bd 608 38
Nillmij (en Brandwaarborgmij. Ned. Indi) Agent, inspecteurs Aloon-Aloon 53 Bd 609 38
Nimef, Ned. Ind. Metaalwaren en Emballagefabriek Bandoeng N.V. Agent H.H. Proper, kantoor Groote Postweg Oost 252 Bd 1930 38;43
Nio Tek An   Piet Heinweg 11 Bd 1097 38
Nio Tek An   Oosteindeweg 48 Bd 386 38
Nio Tiam Hoa Eigenaar tapiocafabriek merk Liang Hap Kongsie Groote Postweg West 59 blok 23b Bd 2579 38;51
Nirmij (N.V. Ned. Ind. Radio Maatschappij) Directeur Waal en zoon, kantoor, technische afdeeling Oude Kerkhofweg 42 Bd 5 38;44;56
Nirmij (N.V. Ned. Ind. Radio Maatschappij) Directie W.M. Waal en Zoon (geen opgave) Bd 2069 44
Nirom Studio   Tegallega Bd 302 38
Nissen, Technisch Bureau   Postbox 1, Bandoeng Bd 838 38;51
Nix & Co, N.V. voorheen A.C. Kantoorboekhandel en drukkerij Landraadweg 3 of 7, Handelsgebouw Nix Bd 221 13,20;38
Njalindoeng, Onderneming Fabriek Tjikalongwetan Tkw 1, 1 x bellen 39
Njo Tjin Tiang Eigenaar Toko Tjen Peng Seng, tabak-sojafabriek en commissiehandel Tjikakak 109 Bd 1137 38;54
Noest, P. Beheerder Stapelmagazijnen van Oorlog Bandoeng, huis Groote Postweg 39, A.I. Tjitjadas Bd 1347 33;38
Noordhoorn, W.A.J.   Lembangweg Paal 4 Bd 877 38
Noorduyn, J.T.Th. Directeur Administratiekantoor Groot & Noorduyn Dagoweg 42 Bd 1059 7;38
Noosten, Dr. H.H. Keel-, neus- en oorarts, ook voor alg. praktijk Merdikaweg 12 Bd 2218 19;38
Normalisatieraad Secretaris H. Bock Bragaweg 38 gebouw Gas Mij. Bd 2568 - 1 13;38
Normalisatieraad Ir. R.E. Kerkhoven Bragaweg 38 gebouw Gas Mij. Bd 2568 - 2 38
Noronha, E.H.J. Handel in stalen ledikanten en meubels Pasantren Wetan 8 Bd 278 38
Norris Chemical Works Beheerder en Technisch Manager T. Varsnyi Tampomaslaan 15 Bd 2281 38;55
Nortonhouse, Motorenhandel   Groote Postweg Oost 135 Bd 496 37;38
Noto, Dr. & Co. Kantoor v. accountancy, belasting-, en rechtszaken Naripanweg 72 Bd 926 7;44
Nova Orchideen en bloemenkweekerij, Mevrouw J. Tydeman Lembangweg K.M. 9 Bd 1401 12;40
Nova, Importhandel F. Rhr Gang Coorde 7 Bd 1416 28;45
Nova, Mineraalwater- en limonadefabriek   Oosteindeweg 57 Bd 1210 37;38
Nova, Wijnhandel Eigen import Het Huis Met de Tonnen Oosteindeweg 57 Bd 1210 58
Nues, J.L. van   Goentoerlaan 3 Bd 715 38
Nijboer, W.J. Kleermaker Tamblongweg 36 Bd 1921 31;38
Nijgh, Ed.   Dagoweg 9 Noordoost Bd 362 38
Ocean Accident & Guarantee Corp., Ltd., The Assurantiekantoor Postbox 51 Bd 864 9;38
Odilia, Inh. Ziekenverpleging & Polykliniek Sint Ziekenhuis Tjitjalengka Tjl 8 59
Oen Seng Hin Handel maatschappij Gardoedjatiweg 7 Bd 1165 24;38
Oen Siong Jan merk Jie Hong Rijsthandel tevens djagong, dedak en gabah Tjikoedapateuh 220 Bd 1945 38;45
Oers, A.A. van   Lombokstraat 35 Bd 1657 38
Oeij Jan Thim   Groote Postweg West 173 Bd 103 38
Oey Oen San, Batik en Tenoenhandel   Noorder Pasarstraat 20a Bd 2715 39
Oeij Pek Tjiang Vertegenwoordiger en Agentschap Chinees Maleisch Dagblad Keng Po Kebon Djatiweg 85b Bd 17 16;39
Oeij Siang Tjin Eigenaar Rackethandel Oeij, handel in sportartikelen en Vita-Mina tafelsoja Groote Postweg West 24 (Tjikakak) Bd 639 39;48
Oey Soean Tiat, Mevrouw de Weduwe   Wilhelminastraat 2 Bd 2261 39
Oeij Swie Poen, Dr. Arts, algemeene praktijk, koelit dan kentjing Merdikalioweg 26 Bd 2416 19;38
Oeij Tho, merk Hok Siong Toko bras Zuider Pasarstraat 25 Bd 2336 39
Oeij Tiong Hin Hdl. in ijzer, staal, & koperw., plantagegereedsch., verfwaren, machinekamerben. Soeniaradjaweg 41 Bd 1815 39
Oeij Tiong Hin Hdl. in ijzer, staal, & koperw., plantagegereedsch., verfwaren, machinekamerben. Soeniaradjaweg 41 Bd 1832 39
Oeij Tjeng San Eigenaar Transportonderneming Betoel Groote Postweg West 341 Bd 1573 39;54
Oeij Tjiat Hok Productenhandel Groote Postweg Andir 367 Bd 924 39;53
Oeij Tjoan Sioe Agent B.P.M. Astananjarweg 77 Bd 1057 8;39
Oey Yan Pho Batikhandel en agent B.P.M. en mestfabriek Java Wester Pasarstraat 18 Bd 1379 11;39
Olcottpark, N.V. Flat-Complex (tevens Hotel en pension) wisselbord Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Hotel-office, Directie Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 1 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Gebouw 2, flats 19 t/m 24 Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 2 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Gebouw 3, flats 25 & 26 Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 3 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Familieflat 5 Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 5 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Familieflat 6 Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 6 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Familieflat 7 Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 7 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Familieflat 8 Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 8 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Gebouw 9, flats 30 t/m 34 Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 9 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Gebouw 10, flats 35 t/m 39 Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 10 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Gebouw 11, flats 40 t/m 43 Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 11 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Gebouw 12, flats 45 t/m 49 Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 12 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Familieflat 13 Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 13 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Familieflats 14 en 15 Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 14 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Familieflat 15 Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 15 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Familieflat 16 Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 16 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Gebouw 17, flats 56 & 57 Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 17 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Gebouw 18, flats 59 t/m 64 Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 18 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Keuken Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 19 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Double flat 37 Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 21 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Single flat 38 Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 22 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Luxe flat 27 Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 27 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Luxe flat 28 Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 28 26;41
Olcottpark, N.V. Flat-Complex Luxe flat 55 Merdikaweg 32 Bd 2690 & 2691 - 30 26;41
Olcottpark, Waschcentrale Europeesche machinale en chemische wasscherij Merdikaweg 9 Bd 2689 57
Olden, R.K. van   Galoenggoenglaan 9 Bd 2512 39
Onderling Belang, Handels Vereeniging Toko, agent C. Stern Bragaweg 12 Bd 73 39;53
Ong, Broodbakkerij tevens confiturenhandel Groote Postweg 66 Bd 1152 14
Ong Bian Tjoan Eigenaar stroop en sojafabriek Tjibadakweg 4 Bd 383 40;50
Ong Hoo Gwan Hoofdagent van De Kampioen Siropen Regentsweg 14a Bd 2686 30;40
Ong Kay Tek Kodak supplies Pasarbaroeweg 56 Bd 203 31;53
Ong Kaij Tek Provisin en dranken Pasarbaroeweg 56 Bd 514 40;53
Ong Soe Aan, Broodbakkerij   Bantjeuj 17 Bd 31 14
Ong Tjay   Pangeran Soemedangweg 7 Bd 795 40
Ong Tjong Hian Broodbakkerij en confiturenhandel Groote Postweg 66 Bd 1152 40
Ong, Toko, merk Hong An Eierenhandel tevens kapokhandel Groote Postweg Andir 228 Bd 581 21;53
Ons Belang Assurantiekantoor, sluit levensverzekeringen, pensioenen en lijfrenten Oude Merdikaweg 34 Bd 745 9;40
Onslow van Lierop, R.A.   Tjimanoekstraat 42 Bd 2648 35
Ontvangstation Rantja-Ekek, P.T.T. Hoofd: J. Leunis, wisselbord Rantja-Ekek Bd 661 en 662 44
Onze Hulp Rijsthandel Pasirkalikiweg Zuid 1 Bd 220 45
Ooglijders Gasthuis, Koningin Wilhelmina Polikliniek voor rechthebbenden, on- en minvermogenden: werkdagen 7 - 9.30 v.m. Tjitjendoweg 4 Bd 187 40;59
Oorlog, Departement van Kabinet Legercommandant Borneostraat Bd 570 16
Oorlog, Departement van wisselbord Borneostraat Bd 587 t/m 595 16
Oorlog, Dept. van, 1e Afdeeling, Secretariaat Hoofd: Luitenant-Kolonel der Infanterie M.E.A. van Goor Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 1 16
Oorlog, Dept. van, 1e Afdeeling, Secretariaat Onderhoofd: Majoor der Militaire Administratie P. Mourer Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 50 16
Oorlog, Dept. van, 1e Afdeeling, Secretariaat Kapitein der infanterie L.G.H. Uckerman, Hoofdcommies J.J. Lakatua Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 11 16
Oorlog, Dept. van, 1e Afdeeling, Secretariaat Kapitein der Infanterie S.J. Andriessen Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 53 16
Oorlog, Dept. van, 1e Afdeeling, Secretariaat Kapitein der Infanterie J.C.A. Gabrilse, 1e Luitenant der Infanterie C.Vries Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 54 16
Oorlog, Dept. van, 1e Afdeeling, Secretariaat 1e Luitenant der Infanterie W.C. van den Berg Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 55 16
Oorlog, Dept. van, 1e Afdeeling, Secretariaat Kapitein der Infanterie A.J.C. Nugteren Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 70 16
Oorlog, Dept. van, 1e Afdeeling, Secretariaat Stamboek: tijdelijk Waarnemend Stamboekbeheerder W.F.L. Classen Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 10 16
Oorlog, Dept. van, 1e Afdeeling, Secretariaat Archief: Archivaris F. Kunst Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 22 16
Oorlog, Dept. van, 1e Afdeeling, Secretariaat Centrale Expeditie: Hoofdexpediteur J. van der Veer Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 40 16
Oorlog, Dept. van, 2e Afdeeling, Infanterie Hoofd: Generaal-Majoor A.G. van Tricht Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 2 16
Oorlog, Dept. van, 2e Afdeeling, Infanterie Kapt.-Adj. A.Th. Smeets, kant. personeelszaken v. officieren en onderleuts. Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 52 16
Oorlog, Dept. van, 2e Afdeeling, Infanterie Hoofd Kantoor Algemeene Zaken: Luitenant-Kolonel P.A. Cox Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 25 16
Oorlog, Dept. van, 2e Afdeeling, Infanterie Hoofd Kantoor Personeele Zaken: Majoor J. van Eenennaam Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 21 16
Oorlog, Dept. van, 2e Afdeeling, Infanterie Kantoor personeelszaken v. mindere militairen, Kapitein P. van Beveren Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 48 16
Oorlog, Dept. van, 2e Afdeeling, Infanterie Kantoor mitrailleurs: Kapitein G. du Roy van Beest Holle Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 58 16
Oorlog, Dept. van, 3e Afdeeling, Artillerie Hoofd: Generaal-Majoor J.H. Wesseling Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 3 16
Oorlog, Dept. van, 3e Afdeeling, Artillerie Kapt.-Adj.: N. Waalewijn, kant. v. personeelsz. officn., onderleuts., burgerambt. Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 28 16
Oorlog, Dept. van, 3e Afdeeling, Artillerie Kantoor Techniek Artillerie: Kapitein Ir. G.C.D. de Boer Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 29 16
Oorlog, Dept. van, 3e Afdeeling, Artillerie Kantoor Materieel Artillerie: Kapitein A.M. van Dijk Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 30 16
Oorlog, Dept. van, 3e Afdeeling, Artillerie Directeur v.h. Materieel der Artillerie: Majoor B.I. Wolff Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 44 16
Oorlog, Dept. van, 3e Afdeeling, Artillerie Kantoor Gasdienst: Kapitein H.J. Ente van Gils Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 57 16
Oorlog, Dept. van, 3e Afdeeling, Artillerie Kantoor Verdediging: Majoor C.T. Neys Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 59 16
Oorlog, Dept. van, 3e Afdeeling, Artillerie Kant. Pers. z. v. milit. ben. rang v. onderleut. & v. paarden: Kapt. H.A. Munzebrock Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 61 16
Oorlog, Dept. van, 3e Afdeeling, Artillerie Overig personeel Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 13 16
Oorlog, Dept. van, 3e Afdeeling, Artillerie Kantoor directie v.h. materiaal der Artillerie; Adjuncten en overig personeel Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 19 16
Oorlog, Dept. van, 4e Afdeeling, Genie Hoofd: Kolonel G.J.F. Statius Muller Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 4 16
Oorlog, Dept. van, 4e Afdeeling, Genie Sous-chef: Luitenant-Kolonel H.A.E. Vennik Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 33 16
Oorlog, Dept. van, 4e Afdeeling, Genie Adj. v.d. Inspect. d. Genie, tevens Hfd. 6e. kant. (personeel): Kapt.-Adj. P.J. Droog Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 18 16
Oorlog, Dept. van, 4e Afdeeling, Genie Hoofd 1e (technische-) en 3e (teeken-) kantoor: Kapitein P.A.G. Hubeler Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 14 16
Oorlog, Dept. van, 4e Afdeeling, Genie Adj.Hfd. 1e (technische-) & 3e (teeken-) kantoor: Praktijk Ingenieur D.J. Hansen Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 14 16
Oorlog, Dept. van, 4e Afdeeling, Genie Hoofd 2e (administratief) kantoor (magazijnzaken): A. van. Benthem en personeel Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 36 16
Oorlog, Dept. van, 4e Afdeeling, Genie Hoofd 4e kant. defensie, speciale zaken, autodienst: Kapt. A. van Hillegondsberg Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 51 16
Oorlog, Dept. van, 4e Afdeeling, Genie Archief: tijdelijk Waarnemend Archivaris Soepat Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 20 16
Oorlog, Dept. van, 5e Afdeeling, Militaire Administratie Hoofd: Luitenant-Kolonel C. Tissot van Patot Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 5 16
Oorlog, Dept. van, 5e Afdeeling, Militaire Administratie Hoofdofficier: Majoor L. Koppenol Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 35 16
Oorlog, Dept. van, 5e Afdeeling, Militaire Administratie Kapitein J. Hazenberg Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 66 16
Oorlog, Dept. van, 5e Afdeeling, Militaire Administratie Hoofd Kantoor Personeele Zaken: Kapitein P. Bersma Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 24 16
Oorlog, Dept. van, 5e Afdeeling, Militaire Administratie Kant. Comptabiliteit, Hfd.: Kapt. A. Mulder, Adjunct: 1e Luitenant W.J. Jansen Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 69 16
Oorlog, Dept. van, 5e Afdeeling, Militaire Administratie Kant. Begrooting, Hfd.: Kapt. P. Alons, Adjunct: 2e Luitenant J. Bijloo Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 31 16
Oorlog, Dept. van, 5e Afdeeling, Militaire Administratie Kant. Verificatie en reizen, hfd.: Kapt. L.F. Elzenga, Adj.: 1e Luit. F.A.B. Erkelens Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 27 16
Oorlog, Dept. van, 5e Afdeeling, Militaire Administratie Kantoor Verificatie (personeel) Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 71 17
Oorlog, Dept. van, 5e Afdeeling, Militaire Administratie Kant. Reglementen, Hoofd: Kapt. H.G. Six Dijkstra, Adj.: 1e Luit. J.E. Wicherts Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 67 17
Oorlog, Dept. van, 5e Afdeeling, Militaire Administratie Kantoor Speciale Diensten, hoofd: Kapitein H.J. Pluym Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 45 17
Oorlog, Dept. van, 5e Afdeeling, Militaire Administratie Archief: Archivaris G.G. Masius Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 20 17
Oorlog, Dept. van, 5e Afdeeling, Militaire Administratie Overig personeel Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 15 17
Oorlog, Dept. van, 6e Afdeeling, Militair Geneeskundige Dienst Hoofd: Kolonel M.G.D. Dr. J.M. Elshout Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 12 17
Oorlog, Dept. van, 6e Afdeeling, Militair Geneeskundige Dienst Hoofdofficier op het Hfdkant.: Dirig. Off. v. Gezondh. 2e klasse W. van der Veer Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 34 17
Oorlog, Dept. van, 6e Afdeeling, Militair Geneeskundige Dienst Overig personeel; Concierge: H. Hadders Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 38 17
Oorlog, Dept. van, 6e Afdeeling, Militair Geneeskundige Dienst Dirigeerend Apotheker 1e klase: Adr. Goudswaard Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 43 17
Oorlog, Dept. van, 6e Afdeeling, Militair Geneeskundige Dienst Hoofd Kantoor Personeele Zaken: Kapitein U. van Kraayenoord Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 23 17
Oorlog, Dept. van, 6e Afdeeling, Militair Geneeskundige Dienst Archief; Archivaris: J. von Gartzen Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 19 17
Oorlog, Dept. van, 7e Afdeeling A, Generale Staf Hoofd: Generaal-Majoor G.J. Berenschot Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 6 17
Oorlog, Dept. van, 7e Afdeeling A, Generale Staf Oudste Hoofdofficier: Luitenant-Kolonel H. ter Poorten Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 16 17
Oorlog, Dept. van, 7e Afdeeling A, Generale Staf Tweede Hoofdofficier: Luitenant-Kolonel J.G.K. Kemmerling Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 32 17
Oorlog, Dept. van, 7e Afdeeling A, Generale Staf Bureau Luchtvaart: Kapt. W.P. v. Veen; 1e Luit. der Inf. J.H. Wehmann Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 42 17
Oorlog, Dept. van, 7e Afdeeling A, Generale Staf Secretaris Permanente Militaire Spoorwegcommissie: Kapitein E. Engles Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 37 17
Oorlog, Dept. van, 7e Afdeeling A, Generale Staf Kapitein der Infanterie F.J. Bussing Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 60 17
Oorlog, Dept. van, 7e Afdeeling A, Generale Staf Kapitein H.W. Tersteege Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 62 17
Oorlog, Dept. van, 7e Afdeeling A, Generale Staf Kapiteins P.G. Mantel en A. Gottschal Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 63 17
Oorlog, Dept. van, 7e Afdeeling A, Generale Staf Kapiteins F.G.L. Weyerman en C.G.J. Teerink Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 64 17
Oorlog, Dept. van, 7e Afdeeling A, Generale Staf Kapiteins E. Engles en D.R.A. van Langen Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 65 17
Oorlog, Dept. van, 7e Afdeeling A, Generale Staf Majoor der Infanterie J.A. Verkuyl Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 68 17
Oorlog, Dept. van, 7e Afdeeling A, Generale Staf Centraal Dept van Reglementen: Onderluitenant F.W. Ebbeler Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 22 17
Oorlog, Dept. van, 7e Afdeeling A, Generale Staf Bibliotheek: Gepens. Kolonel titulair R. Posthumus Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 9 17
Oorlog, Dept. van, 7e Afdeeling A, Generale Staf Archief, Archivaris: E. Meeng Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 20 17
Oorlog, Dept. van, 7e Afdeeling B, Intendance Hoofd: Kolonel A.J. Bakker Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 7 17
Oorlog, Dept. van, 7e Afdeeling B, Intendance Directeur Materieel der Intendance: Majoor P. Jongert Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 26 17
Oorlog, Dept. van, 7e Afdeeling B, Intendance Aanbestedingskantoor: Luitenant-Kolonel K.W.F. v. Langen; Kapitein M. Baijens Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 47 17
Oorlog, Dept. van, 7e Afdeeling B, Intendance Kapt. R.G. v. Wichen en het personeel v.d. Directie v.h. Materieel der Intendance Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 17 17
Oorlog, Dept. van, 7e Afdeeling B, Intendance Kantoor Personeele Zaken en Commiezen v.h. Aanbestedingskantoor Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 56 17
Oorlog, Dept. van, 7e Afdeeling B, Intendance Majoor J.H.P. Kuymans; Kapiteins P.P. Huisveld en Ch.L. Klandermans Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 56 17
Oorlog, Dept. van, 7e Afdeeling B, Intendance Archief, Archivaris: J.A.L. Hes Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 22 17
Oorlog, Dept. van, 8e Afdeeling, Cavalerie Hoofd: Kolonel M. Thomson; Ritmeester-Adjudant F. van Leeuwen Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 8 17
Oorlog, Dept. van, 10e Afdeeling, Dienstplicht & Reservepersoneel Hoofd: H.M. Weeda Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 39 17
Oorlog, Dept. van, 10e Afdeeling, Dienstplicht & Reservepersoneel Kantoor Militie: Burgerlijk Ambtenaar 1e klasse J.F.W. Goslings Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 46 17
Oorlog, Dept. van, 11e Afdeeling, Militaire Diergeneeskundige Dienst Hoofd: Dirigeerend Paardenarts 1e klasse Dr. J.M.G. Numans Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 49 17
Oorlog, Dept. van, 11e Afdeeling, Militaire Diergeneeskundige Dienst Hoofd: Dirigeerend Paardenarts 1e klasse Dr. J.C. Witjens Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 49 17
Oorlog, Dept. van, 11e Afdeeling, Militaire Diergeneeskundige Dienst ....................................................... Borneostraat Bd 587 t/m 595 - 41 17
Oortman Gerlings, J. Anth. Directeur Tegel- en Betonindustrie Iris Riouwstraat 21 Bd 1808 40;51
Oosten, G.D. van   Ehrlichweg 9 Bd 1696 40
Oosterhout, W.C. van Theehuisje Dago (geen opgave) Bd 1338 40;52
Oostingh, R. Keel-, neus-, oor- en oogarts, algemeene praktijk Engelbert van Bevervoordeweg 9 Bd 1817 19;40
Oranje, Bioscoop Directie Elita Biograph Tjikakak 65 Bd 327 12;40
Ortt, Jhr. Ir. C. Hoofdingenieur, Secretaris Penningmeester Ned. Ind. Wegenvereeniging Berlageweg 5 Bd 1459 38;40
Ossewaarde, M. Employ Onderneming Tjikapoendoeng, Afdeeling Gegersoenten Oedjoengbroeng Od 3 40
Osten, F.W. Plaatselijk Commandant Tjimahi Tjimahi Tmi 49 40
Oto Iskandar di Nata, R. Voorzitter Hoofdbestuur Pagoejoeban Pasoendan Oosteindeweg 9 Bd 647 40
Otten, J. Beheerder tennisbanen Lembangweg 18 Bd 2582 40;52
Oudenhoven, L.P.M. Importeur Bosscha Boulevard 10, hoek Dagoweg Bd 1803 40
Outman, W. Luxe brood & banketbakkerij Bragaweg 67 Bd 432 14;40
P.T.T. School   Riouwstraat hoek Bandastraat Bd 2677 26
Paardt, S.C.Th. van der Leeraar M.O. wiskunde van Neckstraat 15 Bd 511 40
Pakih, M. Opzichter tevens beheerder Waterleidingbedrijf, Brandweer Tjimahi, huis Tjimahi, Kaoemkaler, Tjisaroeaweg Tmi 67 - 2 44;57
Palace Hotel Kantoor Kebon Djatiweg 18 Bd 2712 - 1 27;40
Palace Hotel Spreekcel Kebon Djatiweg 18 Bd 2712 - 2 27;40
Palace Hotel Kamer 28 Kebon Djatiweg 18 Bd 2712 - 3 27;40
Palsma, B. Zenuwarts, neurologie, psychiatrie, psychoanalyse, kinderpaedagogie Burgemeester Khrweg 5 Bd 1882 19;40
Pamanoekan en Tjiasemlanden W.G. Dickinson Tamblongweg 8 boven Bd 2031 40
Pameijer, W.L. Radiostation Tjililin Bd 2160 40
Pandhuis Bandoeng, Pandhuisdienst   Kanomanweg Zuidwest 4 Bd 186 40
Pandhuis, Pandhuisdienst Hoofdbeheerder J.L. Robijn Tjikoedapateuh Bd 357 40
Pane, H.R. Dierenarts Oosteindeweg 65 Bd 1827 18;55
Pang In Kiat Eigenaar Rijsthandel Tjiandjoer Pangeran Soemedangweg 44 Bd 1732 40;46
Pangledjar, Onderneming Pangledjar, Administrateurswoning Tjikalongwetan Tkw 3 - 3 39
Pangledjar, Onderneming H. Fris & Krachtstation Tjikalongwetan Tkw 3 - 4 39
Pangledjar, Onderneming Th.L. Nering Bgel Tjikalongwetan Tkw 3 - 5 39
Pangledjar, Onderneming J. Schuller tot Peursum Tjikalongwetan Tkw 3 - 8 39
Pangledjar, Onderneming Fabriek Tjikalongwetan Tkw 3 - 10 39
Panglipoergalih, Onderneming Administrateur Oedjoengbroeng Od 2 - 1 39
Panglipoergalih, Onderneming Afdeeling Paranggong Oedjoengbroeng Od 2 - 2 39
Panorama, Huize Fr. Schild, Restaurant-caf annex pension Lembangweg Paal 5 Bd 846 40;46
Papierfabriek Padalarang N.V. wisselbord Padalarang Pdl 19 41
Papierfabriek Padalarang N.V. Kantoor Papierfabriek Padalarang Pdl 19 - 2 41
Paribatra, Z.K.H., Prins van Siam Huis Nijlandweg 130 Bd 2257 - 1 41
Paribatra, Z.K.H., Prins van Siam Huis Nijlandweg 132 Bd 2257 - 2 41
Paribatra, Z.K.H., Prins van Siam Huis van Galenweg 8 Bd 2257 - 3 41
Paris, Toko Handel in manufacturen en zijden lampekappen Pasarbaroeweg 63 Bd 2156 41;53
Parree, W. Dierenarts, Eerstaanwezend Paardenarts Papandajanlaan 140 Bd 1326 18;41;55
Parren, L.Th.A.   Merdikaweg 8 pav. Bd 987 41
Pasir Malang, Thee- en rubberonderneming H. Lion Tjikalongwetan, Desa Tjileuntja Tkw 20 41
Passer Baroe Oost, Bloemenhandel (Toko Kembang Tiong Hoa) Groote Postweg West 93a Bd 1390 12
Pasteur, Instituut & Landskoepokinrichting Administratie, bestellingen enz. Pasteurweg Bd 473 - 1 28
Pasteur, Instituut & Landskoepokinrichting Directeur Pasteurweg Bd 473 - 2 28
Pasteur, Instituut & Landskoepokinrichting Afdeeling Hondsdolheid Pasteurweg Bd 1625 28
Pasteur, Instituut & Landskoepokinrichting Laboratorium Pasteurweg Bd 1626 28
Pastorie, Rooms Katholieke   Schoolweg 16 Bd 252 41
Pastorie, Rooms Katholieke   Groote Postweg hoek Emmalaan Bd 1094 41
Patih van Bandoeng Kantoor (geen opgave) Bd 197 11
Patih van Bandoeng Huis Boengsoeweg 5 Bd 2081 11;41
Patisserie Moderne Broodbakkerij, voorheen J.B.M. Roodestein Katja-Katja Wetan 141 Bd 353 14;41
Patjet, Distributiekantoor   Pasirkalikiweg 67 Bd 2794 19
Patoeahwattee, Onderneming Afdeeling Soeren Rantjabali Rtb 8 - 2 39
Patoeahwattee, Onderneming Afdeeling Tjileueur, Employ H. Veentjer Rantjabali Rtb 8 - 3 39
Patria, Pension voorheen Bruins Tyssen Naripanweg 17 Bd 1307 41
Pavillion, Hotel Du L.C. Schomper Naripanweg 8-12 Bd 1489 26;46
Peek, A.M. Sub-agent Nederlandsche Handel Mij. N.V., huis Tjitaroemplein 9 Bd 2102 38;41
Peereboom Voller, H.D. Administrateur Onderneming Rantjabolang Rantjabali Rtb 5 39;41
Pelikaan, Mineraalwaterfabriek De   Boengsoeweg 58 Bd 117 37;41
Pels, H.J. Employ Internationale Telefonie, woonhuis van Deventerweg 2 Bd 2490 29;41
Pengasih Rijsthandel tevens productenhandel, Eigenaar Souw Tian Sek Achter Pasarstraat 12a Bd 92 46
Perimall Odernamall & Co. Toko Bombay Pasarbaroeweg 22a Bd 951 41;53
Pern, M.   Lembangweg K.M. 5 Bd 1885 41
Persatoean Pegawei Spoor dan Tram (P.P.S.T.) Ook voor drukkerij Pasirkalikiweg 90 Bd 2634 20;41
Pet, Mr. H.A. Secretaris van Pro Juventute Halimoenlaan 4 Bd 2260 41;43
Peters, G.J. Chef, Hoofdinspecteur van Politie te Tjimahi Tjimahi Tmi 25 41;42
Phaff, C.L. Eigenaar Weverij en Breierij Bandoeng Padasoeka-Tjitjadas Bd 1707 41;57
Pharmasenta, voorheen S. Waas Chemicalin en verbandstoffen Oosteindeweg 25 Bd 771 41;56
Philipp, W. Vertegenwoordiger N.V. Het Java Veem, woonhuis Engelbert van Bevervoordeweg 3 Bd 1884 41
Philippi, Dr. H.   Dagoweg 135 Bd 2140 41
Phoa Djoen Tiam Eierenhandel Groote Postweg West 277 Bd 1297 21;41
Phoeng Kiauw Woen Eigenaar Toko Oentoeng, provisin en dranken Soeniaradjaweg 65 Bd 178 41;53
Phoenix Bureau voor reclame, decoratieve- en interieurkunst, directeur: A. Stoltenkamp Groote Postweg 130a Bd 2729 41;50
Pic Nic Autobusdienst (geen opgave) Bd 1538 10
Pilon, Mejuffrouw J.   Roelofsenstraat 7 Bd 2304 41
Pinke, Mejuffrouw J.M.W. Leerares H.B.S. Frans Halsweg 15 Bd 709 41
Piso, J.C.J. Architect en aannemer Lombokstraat 27 Bd 681 9;41
Plaatsman, P.J. Leermiddel-import, Agent Schoolbeh. N. Samson N.V., frbelart., taalcursussen Professor Eijkmanweg 5 Bd 1620 35;42;46
Plantema, Mejuffrouw M.H.   Tjimanoekstraat 1 Bd 1728 42
Planters, De Distributiekantoor H. Schultz Tjitjendoweg 35 Bd 1990 19;42
Plantersbond, Nederlandsch Indische   Groote Postweg, gebouw Vorkink, boven Bd 997 38;42
Platina, Toko Auto-onderdeelen, tevens accessoires Bantjeuj 46 Bd 321 10;53
Ploem, Ch.L. Employ Onderneming Mandalwangi Nagrek Ng 11 39;42
Ploem, Ch.L. Employ Onderneming Mandalwangi (onduidelijk) Bd 2747 39;42
Ploem, Paul E. Kaolien-Exploitatie Bakom Nagrek Ng 8 42
Pluribus Unum, E Apotheek Groote Postweg 14 Bd 245 9
Pluijm, H.J. Kapitein Militaire Administratie Dagoweg 2 Bd 2236 42
Plijnaar, J.H. Leeraar H.B.S. Boumanlaan 2 Bd 736 42
Pock-Steen, Dr. P.H. Kinderziekten en inwendige ziekten Javastraat 9 Bd 136 19;42
Poel, Dr. P.Ph. van der Dierenarts Soekamiskin Bd 1829 18;42;55
Poen, J. Mulo-onderwijzer (medegebruiker) Busken Hutweg 7 Bd 866 42
Poerbasari, Onderneming wisselbord fabriek Santosa Sto 6 - 1 29;42
Poetiray, E.L. Verpleegster Riouwstraat 102 Bd 797 42;59
Poeij Jat Laij, merk Ie Seng Hoo Rijwielhandel Pangeran Soemedangweg 23 Bd 2364 42;46
Poeij Kok Gwan Directeur Gwan An & Co., huis Andir 362 Bd 183 42
Poeij Kok Keng Autotransport Tjitepoes 209 Bd 1557 10;42
Pohl, M.L. Ingenieur b.d. Militair Geneeskundige Dienst Ternatestraat 7 Bd 1458 42
Polanen Petel, A. van   Kromhoutweg 6, Huize Meloewoeng Bd 464 42
Polanen Petel, H.A. van   Papandajanlaan 89 (hoofdgebouw) Bd 2506 42
Politie - Hoofdcommissariaat Hoofdcommissaris J. Verspoor Tjitjendoweg 27 Bd 643 42
Politie - Hoofdcommissariaat - Afdeeling Administratie Commissaris 2e klasse der Administratie W.K. Soeters, tevens Afdeelingschef Tjitjendoweg 27 Bd 1567 42
Politie - Hoofdcommissariaat - Afdeeling Administratie Commies-Kashouder, kantoor Tjitjendoweg 27 Bd 1567 42
Politie - Hoofdcommissariaat - Afdeeling Vuurwapen Kantoor Tjitjendoweg 27 Bd 1194 42
Politie - Hoofdcommissariaat - Vreemdelingendienst Chef, Commissaris 1e klasse A.G. van Nes Tjitjendoweg 27 Bd 1566 42
Politie - Hoofdcommissariaat - Crimineel Recherche Chef, Commissaris 1e klasse P.J.H. Gooren Tjitjendoweg 27 Bd 642 42
Politie - Hoofdcommissariaat - Crimineel Recherche Sous-chef, Wedana M. Satiadiwiria Tjitjendoweg 27 Bd 642 42
Politie - Hoofdcommissariaat - Crimineel Recherche Overig Europeesch personeel, informatie gevonden voorwerpen Tjitjendoweg 27 Bd 605 42
Politie - Hoofdcommissariaat - Crimineel Recherche Dactyloscopisch-, fotografisch- en opsporingsdienst Tjitjendoweg 27 Bd 691 42
Politie - Hoofdcommissariaat - Crimineel Recherche Opiumrecherche Tjitjendoweg 27 Bd 605 42
Politie - Hoofdcommissariaat - Crimineel Recherche Assistent-Wedana R.S. Prawiradilaga Tjitjendoweg 27 Bd 2629 42
Politie - Hoofdcommissariaat - Crimineel Recherche Assistent-Wedana M. Wangsamihardja Tjitjendoweg 27 Bd 2615 42
Politie - Hoofdcommissariaat - Crimineel Recherche Inspecteur 1e klasse E. Kpker Tjitjendoweg 27 Bd 605 42
Politie - Hoofdcommissariaat - Crimineel Recherche Inspecteur 1e klasse K.H. Ludwig Tjitjendoweg 27 Bd 691 42
Politie - Hoofdcommissariaat - Crimineel Recherche Inspecteur 2e klasse J.P. Meele Tjitjendoweg 27 Bd 605 42
Politie - Hoofdcommissariaat - Crimineel Recherche Mantri-Politie, Sastradiria Tjitjendoweg 27 Bd 2629 42
Politie - Hoofdcommissariaat - Crimineel Recherche Mantri-Politie, M. Ardimanggala Tjitjendoweg 27 Bd 2629 42
Politie - Hoofdcommissariaat - Crimineel Recherche Mantri-Politie, R. Natapradja Tjitjendoweg 27 Bd 2629 42
Politie - Hoofdcommissariaat - Crimineel Recherche Mantri-Politie, R. Abdoelah Ishak Soeriadilaga Tjitjendoweg 27 Bd 2615 42
Politie - Hoofdcommissariaat - Crimineel Recherche Mantri-Politie, R. Soeradipradja Tjitjendoweg 27 Bd 2615 42
Politie - Hoofdcommissariaat - Crimineel Recherche Mantri-Politie, R. Winatakoesoemah Tjitjendoweg 27 Bd 2615 42
Politie - Hoofdcommissariaat - Afd. Voerwezen en Generale Contrle Afgiften van nummerbewijzen en rijbewijzen Tjitjendoweg 27 Bd 1194 42
Politie - Commissariaat 1e Sectie (Bandoeng West) Kantoor Wachtcommandant, voor aangiften, klachten, en verzoeken om hulp Moskeeweg hoek Regentsweg Bd 1038 42
Politie - Commissariaat 1e Sectie (Bandoeng West) Sectiechef, Commissaris 2e Klasse R.A. Jasper Moskeeweg hoek Regentsweg Bd 641 42
Politie - Commissariaat 1e Sectie (Bandoeng West) Posthuis Pasar Andir Bd 656 42
Politie - Commissariaat 1e Sectie (Bandoeng West) Posthuis Rotgansweg Bd 894 42
Politie - Commissariaat 1e Sectie (Bandoeng West) Posthuis Tjitjendoweg Bd 691 42
Politie - Commissariaat 1e Sectie (Bandoeng West) Posthuis Pasirkalikiweg Bd 1383 42
Politie - Commissariaat 1e Sectie (Bandoeng West) Posthuis Pasar Baroe Bd 34 42
Politie - Commissariaat 2e Sectie (Bandoeng Overig) Kantoor Wachtcommandant, voor aangiften, klachten, en verzoeken om hulp Gang Saninten Bd 559 42
Politie - Commissariaat 2e Sectie (Bandoeng Overig) Sectiechef, Commissaris 3e klasse A.A.M. Posno Gang Saninten Bd 559 42
Politie - Commissariaat 2e Sectie (Bandoeng Overig) Posthuis Huygensplein Bd 881 42
Politie - Commissariaat 2e Sectie (Bandoeng Overig) Posthuis Radioplein Bd 255 42
Politie - Commissariaat 2e Sectie (Bandoeng Overig) Posthuis Kosambiweg Bd 784 42
Politie - Commissariaat 2e Sectie (Bandoeng Overig) Posthuis Tjihapitweg Bd 952 42
Politie - Commissariaat Kazerne Kosambiweg Bd 784 42
Politie - Commissariaat Kazerne Tjilentahweg Bd 652 42
Politie - Commissariaat Kazerne Reaalstraat Bd 1204 42
Politie - Commissariaat Kazerne Tegallega Zuid 6 Bd 2581 42
Politie Tjimahi Kantoor Wachtcommandant Tjimahi Tmi 25 42
Politie - Veldpolitie in de Residentie Priangan Technisch Leider, Hoofdcommissaris J. Verspoor Tjitjendoweg 27 Bd 643 42
Politie - Veldpolitie in de Residentie Priangan Adjunct Technisch Leider, Commissaris 2e klasse W.K. Soeters Tjitjendoweg 27 Bd 1567 42
Politie - Veldpolitie in de Residentie Priangan Detachement Veldpolitie Bandoeng, kazerne Tjigereleng Bd 1113 42;55
Poll, J.B. van der Directeur N.V. Ullrich & Co. Dagoweg 66 Bd 702 42;55
Polner, E. en Echtgenoote Paedagoog, piano-, viool- en zanglessen Wenckebachstraat 11 Bd 1691 41;42
Pomper, J.S. Secretaris der Vrijmetselaarsloge Broedertrouw Tjikapajangweg 4 Bd 1125 35;43
Pondok Boeahbatoe, Melkerij van P.A. Ellwanger Lembang Lem 28 21;36
Ponmin, Mohamad Transport embaleeren verhuizingen en verpakkingen, opslag Bantjeuj 44 Bd 86 37;54
Poorten, Mevrouw M.C.C. ter (medegebruiker) Dagoweg 32 Bd 1161 43
Poortman, H.M.C. Kinderarts (waarnemend voor Dr. Christie Wijckerheld Bisdom) Merdikaweg 46 Bd 1009 19;43;58
Popken, H. Hoofdopzichter Regentschapswerken Bandoeng, huis Nassaulaan 56 Bd 1781 44
Popta, S.M. Eigenaar Hotel Pension Van Hengel Schoolweg 4 Bd 335 41;43
Populair Transportonderneming en bouwmaterialenhandel, beheerder A. Krikhoff Pasirkalikiweg 53 Bd 2083 43;54
Populair, Toko Handel in gramophones, platen, foto's en radioartikelen Bragaweg 35 Bd 2601 43;53
Posno, A.A.M. Commissaris van Politie 3e klasse Rotgansweg 18 Bd 1913 42;43
Posno-Rietman van Steenes, Mevrouw de Weduwe M.   Burgemeester Khrweg 45 Bd 782 43
Post- & Telegraafkantoor Hoofdkantoorchef en Chef administratie, inlichtingen N.I.R.O.M. en schoolgelden Groote Postweg Bd 64 43
Post- & Telegraafkantoor Toezichtambtenaar Post Groote Postweg Bd 2047 43
Post- & Telegraafkantoor Inlichtingen van algemeenen aard Groote Postweg Bd 416 43
Post- & Telegraafkantoor Souschef en inlichtingen postpakketten, postwissels, quitantin en postspaarbank Groote Postweg Bd 2462 43
Post- & Telegraafkantoor Contrleambtenaar hulpkantoren Groote Postweg Bd 2628 43
Post- & Telegraafkantoor Afdeeling Besteldienst-post Groote Postweg Bd 1959 43
Post- & Telegraafkantoor Afdeeling Telegrafie / Radiotelegraafcentrale: oudstaanwezend ambtenaar Groote Postweg Bd 159 43;44;52
Post- & Telegraafkantoor Afdeeling Telegrafie, Bureau 2e Telegraafsectie, Sectie-Chef kantoor Groote Postweg Bd 2503 52
Post- & Telegraafkantoor Afdeeling Telefoon-administratie, Hoofd Groote Postweg Bd 2005 43
Post- & Telegraafkantoor Afdeeling Telefoon-administratie, inlichtingen van algemeenen aard Groote Postweg Bd 2007 43
Post- & Telegraafkantoor Bijkantoor Riouwstraat hoek Bandastraat Bd 79 43
Post- & Telegraafkantoor Bijkantoor Tjikoedapateuh Bd 2603 43
Post- & Telegraafkantoor Bijkantoor Tjimahi Tmi 34 43
Post- & Telegraafkantoor Hulppost- en Telegraafkantoor Lembang Lem 26 43
Post- & Telegraafkantoor Hulppost- en Telegraafkantoor Padalarang Pdl 20 43
Post- & Telegraafkantoor Hulppost- en Telegraafkantoor Pengalengan Pln 3 43
Post- & Telegraafkantoor Hulppost- en Telegraafkantoor Soemedang Smd 34 43
Post- & Telegraafkantoor Hulppost- en Telegraafkantoor Tandjoengsari Tri 5 43
Post- & Telegraafkantoor Hulppost- en Telegraafkantoor Tjiparaj Trj 4 43
Post- & Telegraafkantoor Hulppost- en Telegraafkantoor Tjitjalengka Tjl 9 43
Post- & Telegraafkantoor Hulppost- en Telegraafkantoor Tjiwidej Twd 3 43
Post-, Telegraaf en Telefoondienst, Hoofdbestuur van den wisselbord de Katstraat Bd 1411 26
Post-, Telegraaf en Telefoondienst, Hoofdbestuur van den wisselbord de Katstraat Bd 1430 t/m 1433 26
Post-, Telegraaf en Telefoondienst, Hoofdbestuur van den Ir. C. Hillen, Diensthoofd de Katstraat Bd 1785 26
Post-, Telegraaf en Telefoondienst, Hoofdbestuur van den N. Vogler, Concierge, gedurende de kantooruren de Katstraat Bd 1411 26
Post-, Telegraaf en Telefoondienst, Hoofdbestuur van den N. Vogler, Concierge, na kantoorsluiten tot 3.30 n.m. (Za. tot 2 n.m.) de Katstraat Bd 1432 26
Post-, Telegraaf en Telefoondienst, Hoofdbestuur van den N. Vogler, Concierge, na 3.30 n.m. en op Zon.- en feestdagen de Katstraat Bd 1431 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Dienstvak Administratie Hoofd: P. Dijkwel de Katstraat Bd 1787 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Dienstvak Administratie Afdeeling Personeele Zaken, Hoofd: A.H. de Hes de Katstraat Bd 1788 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Dienstvak Administratie Afdeeling Personeele Zaken, Onderhoofd: Inspecteur A. van Heusden de Katstraat Bd 2227 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Dienstvak Administratie Afdeeling Personeele Zaken, Wd. Stamboekbeheerder: C. van Leuven de Katstraat Bd 1411 - 76 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Dienstvak Administratie Afdeeling Financin, Hoofd: Inspecteur P.W. de Leede de Katstraat Bd 1789 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Dienstvak Administratie Afdeeling Boekhouding, Hoofd: J. Sonneveldt de Katstraat Bd 1411 - 96 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Dienstvak Administratie Afdeeling Archief & Expeditie, Hoofd: Archivaris J.H. Rijsenbrij de Katstraat Bd 1411 - 99 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Dienstvak Administratie Afdeeling Archief & Expeditie, Hoofd: Archivaris J.H. Rijsenbrij, na 2 uur n.m. de Katstraat Bd 1471 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Dienstvak Administratie Afdeeling Archief & Expeditie, Souschef Expeditie de Katstraat Bd 1411 - 101 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Dienstvak Administratie Afdeeling Archief & Expeditie, Souschef Expeditie, na 2 uur n.m. de Katstraat Bd 1433 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Posterijen Afdeeling Algemeene Postzaken, Hoofd: A. van Dooren de Katstraat Bd 1791 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Posterijen Afdeeling Algemeene Postzaken, Magazijn Post- en Zegelwaarden Daendelsweg Bd 110 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Posterijen Afdeeling Vervoer, Hoofd: J.I. Bril de Katstraat Bd 1792 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Posterijen Afdeeling Verkeer der Telegrafie, Hoofd: W.R. van Nauta Lemke de Katstraat Bd 1742 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Posterijen Afdeeling Verkeer der Telegrafie, Onderhoofd: Inspecteur K. van der Meer de Katstraat Bd 1411 - 170 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Telegrafie & Telefonie Hoofd: Ir. E. van Wessem de Katstraat Bd 1795 26;57
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Telegrafie & Telefonie Algemeene Zaken, Hoofd: Middelbaar Techn. Ambtenaar 1e kl. A.G.W. Jansse de Katstraat Bd 2773 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Telegrafie & Telefonie Algemeene Zaken, Controleur 1e klas L. Th. Dee de Katstraat Bd 1411 - 179 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Telegrafie & Telefonie Algemeene Zaken, Commies G.D. Schotema de Katstraat Bd 1411 - 112 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Telegrafie & Telefonie Algemeene Zaken, Auto-garage de Katstraat Bd 1431 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Telegrafie & Telefonie Algemeene Zaken, Lijnmonteurscursus, Techn. Ambtenaar 2e kl. J.C. de Crooy Rembrandtstraat Bd 1896 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Telegrafie & Telefonie Bureau Materieel Beheer, Hoofd: Hoofdopzichter 1e kl. M.A.G.D.M. van der Waals de Katstraat Bd 1900 26;56
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Telegrafie & Telefonie Afd. Lokale- en districtstelef., Verk. interloc. dienst, Hfding. F.F.J.M.K.R. Brulez de Katstraat Bd 2233 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Telegrafie & Telefonie Afd. Lokale- en districtstelef., Verk. interloc. dienst, Onderhoofd.: Ir. W.L.J. Huijer de Katstraat Bd 1740 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Telegrafie & Telefonie Bureau Techniek, lokale- en districtstelef. & interl. telef.kant, Hoofd: Ir. H. Keller de Katstraat Bd 2550 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Telegrafie & Telefonie Bureau Alg.- & Bedrijfszaken, verkeer, tarieven en rentabiliteit der Telefonie de Katstraat Bd 1411 - 117 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Telegrafie & Telefonie Bureau Contrle, geldelijke verantwoording der Telefonie de Katstraat Bd 1899 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Telegrafie & Telefonie Afd. Radio-, telegraaf & interloc. lijntechniek, Hoofd: Hfding. Ir. A.J.H. van Leeuwen de Katstraat Bd 1743 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Telegrafie & Telefonie Afd. Radio-, telegraaf & interloc. lijntechniek, Onderhoofd: L. Waasdorp, ingenieur de Katstraat Bd 1741 26;56
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Telegrafie & Telefonie Bureau Radio-omroepzaken, Hoofd: Controleur 1e klas C.W.L. Schell de Katstraat Bd 1115 26
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Telegrafie & Telefonie Laboratorium voor Radiotechniek, Hoofd Ir. W.F. Einthoven, wisselbord Tegallega Bd 857 t/m 859 32
Post-, Telegr.- & Telef. dienst, Hoofdbestuur, Bedrijf Der Telegrafie & Telefonie Laboratorium voor Radiotechniek, teekenkamer en portier Tegallega Bd 1693 44
Post, P. Voorzitter Paed. Studie-commissie Javastraat 2 Bd 2391 40;43
Post van der Burg, Ir. G.J. Hoofd van den Indische Centrale Aanschaffingsdienst Parkweg 10 Bd 1150 43
Postzegelhandel, Bandoengsche   Tamblongweg 2a Bd 2208 43
Potjer, Mejuffrouw A.S.   Bosscha Boulevard 6 Bd 1224 43
Pouwels, H. Secretaris Postbond Afdeeling Bandoeng Willemstraat 7 Bd 2074 43
Praag, H.M. van Leeraar Frans H.B.S., Secretaris Alliance Francaise Lembangweg 91 Bd 2652 43
"Prana", Bloemenhandel Mevrouw L. Ploem-Senstius Westhofweg 19 Bd 1149 12;42
Prawira Atmadja, Raden   Kapatihanweg 10 Bd 1863 43
Prawiradilaga, Raden Soelaeman Assistent-Wedana van Politie 1e klasse Kebon Djatiweg 91 Bd 1065 42;48
Preanger Autoverhuurderij, ziekenauto (o.a. voor G.M.F. Rossdeutscher) Groote Postweg achter Gebeo en Factorij Bd 1616 10;56;59
Preanger Productenhandel   Pangeran Soemedangweg 113a Bd 1235 43
Preanger Trading Kero-en gewoone bedden, staal en hout, meubilair Bragaweg 49a Bd 2530 30;33;37;
43
Preanger Wedloop Societeit   Gang Idjan 122 Bd 194 43
Preanger, Grand Hotel wisselbord Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 27;43
Preanger, Grand Hotel Directeur Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 1 27;43
Preanger, Grand Hotel Kantoor Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 2 27;43
Preanger, Grand Hotel Wasscherij & stallen Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 6 27;43
Preanger, Grand Hotel Corridor Nar. beneden links Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 8 27;43
Preanger, Grand Hotel Corridor Nar. beneden rechts Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 9 27;43
Preanger, Grand Hotel Corridor Nar. boven rechts Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 11 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 22 Directeur priv Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 22 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 50 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 50 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamers 65 - 66 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 65 & 66 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 70 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 70 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 72 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 72 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 74 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 74 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 76 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 76 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 82 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 82 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 95 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 95 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 86 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 86 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 90 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 90 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 92 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 92 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 94 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 94 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 98 - 99 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 98 & 99 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 102 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 102 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 106 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 106 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 108 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 108 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 112 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 112 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 115 - 116 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 115 & 116 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 118 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 118 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 120 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 120 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 122 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 122 27;43
Preanger, Grand Hotel Kamer 126 t/m 136 Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 126 t/m 136 27;43
Preanger, Grand Hotel Gang 2e verdieping nieuw gebouw Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 138 27;43
Preanger, Grand Hotel Gang 3e verdieping nieuw gebouw Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 139 27;43
Preanger, Grand Hotel spreekcel Groote Postweg 83 Bd 596 t/m 599 - 64 27;43
Preanger, Houthandel   Poengkoerweg 15a Bd 1031 27;43
Preanger, Houtskoolbranderij tevens handel in raskippeneieren en kapok Kebon Djatiweg 152 Bd 704 27;43
Preanger, Mineraalwaterfabriek Directeur O.W. Block Oosteindeweg 7 Bd 1444 37
"Preanger", N.V. Toko Hoeden- en schoenenmagazijn Pasarbaroeweg 61 Bd 271 37;53
Preangerbode, Algemeen Indisch Dagblad de Administratie Groote Postweg 54-56 Bd 820 8
Preangerbode, Algemeen Indisch Dagblad de Plaatsvervangend Directeur Groote Postweg 54-56 Bd 1798 8
Preangerbode, Algemeen Indisch Dagblad de Redactie Groote Postweg 54-56 Bd 211 8
Preangerbode, Algemeen Indisch Dagblad de Redactie Groote Postweg 54-56 Bd 538 8
Preangerbode, Algemeen Indisch Dagblad de Redactie Groote Postweg 54-56 Bd 1480 8
Priangan, Distributiekantoor   A.B.C.-Straat 17 Bd 2547 19
Price, Stanley   Lembangweg Bd 922 43
Prins, J.G. Directeur N.V. Constructiewerkplaats en Technisch Bureau De Unie Dagoweg 97 Bd 1632 43;51;55
Probiteit Drogisterij en chemicalienhandel, beheerder R. Johannes Pasirkalikiweg 48b Bd 676 15;20
Proefstation voor Kina Directeur: Dr. M. Kerbosch Pengalengan Pln 30 & 34 30
Proefstation voor Kina Botanist: Dr. C. Spruit P.P.zn. Pengalengan Pln 30 & 34 30
Proefstation voor Kina Hoofdanalyst: W. van Dorssen Pengalengan Pln 30 & 34 30
Proefstation voor Kina Analyste: Mejuffrouw E. van der Tas Pengalengan Pln 30 & 34 30
Proefstation voor Kina Boekhouder: J.G. Suurenbroek Pengalengan Pln 30 & 34 30
Proefstation voor Kina A.J. van Zwet, Employ Pengalengan Pln 30 & 34 30
Proefstation voor Vischteelt Binnenvisscherij Dr. de Grootweg Bd 2577 12;56
Proper, H.H. Agent Ned. Ind. Metaalw. & Emballagefabr. (Nimef) Bandoeng N.V., huis Menadostraat 16 Bd 2084 38;43
Proper, Professor Ir. J.W.F.C. Hoogleeraar Technische Hoogeschool IJzermanpark 4 Bd 1610 43
Protestantsche Gemeente, Kerk en Kerkeraad   Landraadweg hoek Logeweg Bd 825 30;43
Psimas, A.   Tjitaroemstraat 14 Bd 2420 44
Pufkus, K.N.   Lembang Lem 6 44
Putten, G.A. van Controleur Pandhuisdienst Tjibeunjingplantsoen Noord 14 Bd 216 40;44
Puij, P.J. de   Nassaulaan 36 Bd 2575 44
Pijpenhuis, Het Sigarenmagazijn Tamblongweg 2a Bd 2208 47
Quant, Ir. J. de   Lesmanaweg 7 Bd 1800 44
Quant-Reumpol, Mevrouw C.C.A. de   Meyllweg 12 Bd 602 44
Quant-Tiberghien de Moulin, Mevrouw de Weduwe M.A. de   Oosteinde Binnen 5 Bd 949 44

Onderdeel van de Telefoongids Bandoeng (Preanger) 1936 - 2010 Bewerking van Jan van Griethuysen (), voor het internet bewerkt door Herman de Wit.